Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 4éve szedek f. gátlót,12.14től...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4éve szedek f. gátlót,12.14től 12.18ig volt vérzésem 12.17én kellett volna kezdenem az új levelet de12.20án tudtam,12.19én volt egy aktusom és azóta is gumival 2x, lehet problémám?

Figyelt kérdés
Vérzésem gondolom csúszni fog mert később kezdtem el szedni de az aktusból lehet gondom, vagy voltam annyira védve már?
2020. jan. 2. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha óvszerrel történt és nem szakad ki, akkor nincs miért aggódnod :) Egyébként 3 nap csúszás... háááát... ha rendesen beszabályozott már a ciklusod akkor valószínűleg megúsztad, de kb. a levél felég még használjatok kiegészítő védekezést.
2020. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen. Terhes lehetsz a 19ei aktusbol. Máskor talán el kellene olvasni a betegtájékoztatót.
2020. jan. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm első válaszoló

Második válaszoló a betegtájékoztató nem írt semmit...

2020. jan. 3. 08:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Dehogynem. Leírja, hogy az első héten egy szem gyógyszer kimaradása is terhességet eredményezhet, te meg hármat hagytál ki. Szerinted?
2020. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!