Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mire véljem ezeket a jeleket?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezeket a jeleket?

Figyelt kérdés
Szeretnénk gyermeket a párommal, próbálkozunk hónapok óta, de a következő furcsa helyzet állt elő: már második napja van elmaradva a menstruációm. Vettünk Gólyahír nevű terhességtesztet, de az meg negatív eredményt mutatott, vagyis azt, hogy nincs jele terhességnek. Namost akkor terhes vagyok vagy sem? Miért nincs akkos menstruáció? És akkor viszont miért nincs pozitív teszteredmény?
2020. jan. 1. 21:18
 1/5 A kérdező kommentje:
33 éves vagyok mellesleg.
2020. jan. 1. 21:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom meg van kicsit zavarodva a hormonháztartásod.

Anno barátnőmnrk 3 hetet késett a menzesze pedig nem akartunk gyereket és védekeztünk csak rástresszelt hogy mi van ha terhes mert elszakadt a gumi...


Ne görcsölj ne AKARJ terhes lenni mert akkor megbolondulsz...

Ne a gyerek miatt szexeljetek hanem az öröm érzése miatt és előbb utóbb sikerül a gyermekáldás is

2020. jan. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Neeem, én megbeszéltem a párommal, hogy elfogadjuk azt is, ha nem lesz. Úgy vagyunk vele, hogy a Természet akaratára bízzuk a dolgot. Ha úgy akarja hogy lesz, akkor lesz, ha nem lesz, akkor nem lesz :)


De akkor most ezek szerint annyi van, hogy nem vagyok terhes és csak késik?

2020. jan. 1. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűnek tartom hogy csak késik. :)
2020. jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Terhesség nélkül is előfordulhat pár nap késés
2020. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!