Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha azóta mentsruálok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MinJi~ kérdése:

Normális, ha azóta mentsruálok, amióta feltettem a hüvely gyűrűt?

Figyelt kérdés
Elmentem nőgyógyászhoz és sikeresen felirattam a hüvely gyűrűt. A menstruációm első napján feltettem és azóta menstruálok, ami már több, mint 10 napja volt. Elmenjek nőgyógyászhoz, vagy ha betartom a 3 hét és egy 1 hét kihagyást, akkor beáll rendesen? Úgy tudom az első 3 hónapban lehet probléma a mensivel, de ezt már soknak tartom. Előre is köszönöm a válaszokat! ^^
2019. dec. 31. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyogyászod lehet hog neked nem jó. Mivell minimális hormont jutatt a szervezetedbe igy lehetnek fogamzás gátláson kivül más mellék hatás
2019. dec. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A hormonális fogamzásgátlóknak gyakori mellékhatása ez. Amíg csak kis mennyiségű a vér és nincsenek fájdalmaid, addig normális, és valószínűleg elmúlik magától, ha a szervezeted megszokta a változást. Ha görcsölsz vagy erősen vérzel, menj orvoshoz!
2020. jan. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem jön sok vér és nem is fájdalmas, ezért mielőtt rohannék bárhová is gondoltam kiírni. Mert gondolom mással is volt hasonló és tapasztalatokat, hogy mennyi ideig normális az elején, ha elkezdését bármilyen hormonális fogamzásgátlást. (Én ezeket nem igazán tudom, lassan 19 vagyok, kb 9 hónaposak vagyunk párommal és igazából utálom a nőgyógyászt, ezért amíg nem muszáj úgy voltam kerülöm.) :'D A betegtájékoztatót elolvastam, tudom, hogy ez nem játék, ugyanakkor az elején a menzesz lehet katasztrófa.

Köszönöm a válaszokat!


Ahogy látom már kevesebb jön, szóval adok neki időt. Az egy hetes kihagyástól is függ sok minden, ezért még adok neki időt.


Ha beáll rendesen leírom a tapasztalatokat, hogy mások megtalálják.

2020. jan. 2. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!