Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem véd a tabletta? (Lent...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem véd a tabletta? (Lent mindenről. )

Figyelt kérdés
Már lassan 1 éve szedek fogamzásgátlót, illetve korábban is szedtem már ugyanezt a fajtát, nem volt vele gond. Időnként volt folyásom, a peteéréshez hasonló, "ciklus" közepén (amikor nem szedek gyógyszert, rendszertelen a ciklusom, viszont mindig a nyákból tudom a peteérést, onnan számoltam, hogy mikor fog megjönni, s mindig be is jött). A gond többrétű. A hónapban eléggé kirúgtam a hámból, s sokszor vettem be alkohol társaságában a gyógyszert, már a levél elején is, illetve most karácsonykor, ilyen korábban nem nagyon volt.. Persze ki nem hánytam, vagy ilyesmi. A barátommal pár napja találkoztunk, lefeküdtünk, el is ment bennem. Igazából aznap este is iszogattunk, bár akkor csak másfél pohár pezsgőt ittam meg, a gyógyszerre. Néhányszor volt, hogy a szokásos 8 helyett 10 óra környékén vettem be, néha kicsit korábban, mint 8, nagyobb eltéréssel nem. Most viszont az együttlét utáni nap végig féloldalt szúrt, görcsölt a hasam, s most a nyákom is teljesen olyan, mint peteéréskor. :/ Szerintetek a leírtak miatt lehetséges, hogy nem hatott a gyógyszer? Kicsit elszaladt velem a ló, de nem hagytam ki egy szemet sem, nem hánytam, nem ment a hasam, mégis...?

2019. dec. 29. 10:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell venni a tesztet. Más nem segít...
2019. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van tesztem itthon, de gyanítom még 3 nappal az együttlét után nem mutatna semmit..
2019. dec. 29. 12:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alkoholnak semmi hatása nincs a fog. gátlóra :D Én is szoktam buliban inni rá. Az is tök mindegy, hogy 8-kor veszed be vagy 10-kor, az a lényeg, hogy 12 órán belül. Semmi bajod nincs. A szúró fájdalom meg előfordul nálam is, lehet csak sima izomgörcs.
2020. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!