Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Falun lakom nincs a kisboltban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Falun lakom nincs a kisboltban ovszer a méretemre?

Figyelt kérdés
Falun csak egy kisbolt van varosba meg nemjar a busz javit jak az utat boltba nincs ovszer meretemre mi csinaljak? Nem jarok ki a falubol csak szuleim azoknak meg nem mondom hogy fater hozhatnal egy gumit a varosbol

2019. dec. 18. 12:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Láttál már óvszert? A fejedre fel tudod húzni. Persze ha nagyon kicsi a pöc söd akkor értem. De gonolom azért írtad ki hogy a nők érdeklődjenek és dicsekedni tudj hogy hú mekkora.

Online vásárlásról hallottàl már?

2019. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 kisördög1 ***** válasza:
100%
Most azt várod hogy vigyünk neked??
2019. dec. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

#1, ovszert lehet meretre kaoni, mert bar jol nyulik, de nem a szaja. A szaja adott meretben elerheto, ha neki nagyobb vagy kisebb a szerszama, akkor vagy szorit, vagy leesik.


Kerdezo, ha a szexhez felnott vagy, akkor veszel a varosba egy jegyet es veszel. Vagy rendelsz netrol.

2019. dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De javit jak az utat a varosba nem tudok bemenni busszal kocsi nincs
2019. dec. 18. 12:28
 5/12 anonim ***** válasza:
81%

Az első válaszoló az életben nem látott még óvszert vagy lófszt sem tud a használatáról. Eridjél vissza általánosba felvilágosításra.


Ha a szüleid nem visznek el, akkor az online rendelés az egyetlen... Viszonylag olcsón vehetsz kilóra, jó minőségű óvszert. Én a wingman-t ajánlom. Nagyobb méretekre van szabva és megbízható, már egy ideje ezt használom.

2019. dec. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Nem is baj, ha nem szexelsz. Helyette inkább tanulmányozz egy 3. osztályos nyelvtankönyvet.
2019. dec. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Huzz zacskót a farkadra az biztos van és ahogy elnézem maszturbáláshoz akarnál gumit? Mert kétlem, hogy valami csajjal szexelnél... zacsi azt mehet a pacsi!
2019. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ertem miert nem tudod apudat megkerni erre.

En anya vagyok, de ha kell fiamnak siman odairja a bevasarló listara, megveszem neki, fiokjába teszem és ennyi.

Nem kell ezt túl agyalni !

2019. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

"varosba meg nemjar a busz javit jak az utat"

"boltba nincs ovszer meretemre"

Nagyon rég nevettem ilyen jót!!!

Köszi, kedves Kérdező, hálás vagyok neked az év végi humorhalmazért!

2019. dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Inkább kottonyt vinne pedig mint pelenkát gyanítom. Kit raksz a faluba?
2019. dec. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!