Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik az esemény utáni tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az esemény utáni tabletta mellékhatásai? Úgy értem mit befolyásol az a nagy adag hormon? Sűrgös lenne a válasz!

Figyelt kérdés

A barátnőm ugyanis nem meri bevenni mert olyanokat hallot h szörösödhet a arca meg ilyenek.

Én próbálom nyugtatni és rávenni hogy kell mert neki és a barátjának iylenkorban nem kéne egy gyerek(17)


2008. nov. 18. 15:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%

17 évesen azért tisztában lehetne azzal, hogy mi is az az esemény utáni tabletta :S

A barátnődnek nem lesz szőrös a az arca. A betegtájékoztatón rajta vannak az esetleges mellékhatások, pl. mensi késése, kimaradása, görcsölés, hányinger.

2008. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%

Hacsak ennyi mellékhatása lenne... az előző válaszoló sincs toppon.

Elég gázos mellékhatásai vannak, amik rendre jelentkeznek is , nemcsak egyes esetekben.

Egy ismerősöm példáját írom le:

Volt már abortusza 18 évesen (ami elég gázul sült el, mert 2szer is kellett műteni) és vett már be eseményutáni tablettát is. De azt mondta, ha az abortusz és az eseményutáni tabletta között kell döntenie előbb választja az abortusz, mert közel olyan rossz nem volt, mint a tabi. (mondom, úgy hogy 2szer kellett műteni, mert nem sikerült teljesen kitisztítani és hulla mérgezést kapott, ezután megint műteni kellett...)

2008. nov. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"és vett már be eseményutáni tablettát is. De azt mondta, ha az abortusz és az eseményutáni tabletta között kell döntenie előbb választja az abortusz, mert közel olyan rossz nem volt, mint a tabi. (mondom, úgy hogy 2szer kellett műteni, mert nem sikerült teljesen kitisztítani és hulla mérgezést kapott, ezután megint műteni kellett..."


Lehet, hogy hülye vagyok, de nem tudom, miről beszélsz. Azért az esemény utáni tabi és az abortusz között akkora szakadék van, mint ide Moszkva. Esemény utáni tablettát sajnos már kellett használnunk (max az esemény után 72 órával) mivel kiszakadt a gumi. Az abortusz pedig akkor van, ha már az x. hétben vagy, és ténylegesen kifejlődött már benned a magzat. Te nem véletlen az abortusz tablettára gondoltál? Komolyan nem értem


A kérdésre válaszolva: elég nagy hormon bomba, de nem lesz tőle semmi bajod, csak soha ne alkalmazd többször egymás után, nagyon egészségtelen dolog, menstruációd is késhet stb.

2008. nov. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg hülyének nézel?

A kellemetlenséget kívántam volna összehasonlítani.

Több ismerősöm vett már be eseményutánit és valahogy egyik sem számolt be jó dolgokról. Ebben az összehasonlításban pedig az lett volna a lényeg, hogy az abortusszal járó kellemetlenségek elviselhetőbbek voltak számára, mint a 72 órás tabi mellékhatásai.

Remélem sikerült szájba rágni...

2008. nov. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De akkor sincs köze egymáshoz a kettőnek. Az én ismeretségi körömben pedig senkinek nem volt semmi baja tőle szerencsére. Ja és nem kell a fellengzős hangsúly.
2008. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogy lehet összehasonlítani egy 72 órás tabit egy abortusszal? Érdekes! Nekem is kellett sajnos bevennem, semmi bajom nem lett tőle, azon kívül hogy aznap görcsölt a hasam. És inkább vegye be, és érezze magát pár napig "rosszul", mint hogy abortuszra menjen. Szerintem.
2008. nov. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hat itt jonnek azok az esetek, amikor szexelunk anelkul, hogy tisztaban lennenk a vedekezesi modokkal es kovetkezmenyekkel. Nem muszaj bevennie a baratnodnek a 72 orast, menjen akkor abortuszra es ha mar itt tartunk a 2 tenyleg nagyon tavol all egymastol, mivel az abortusznal egy tenyleges babat olsz meg, a 72 orast ha beveszed, nem is biztos, hogy lenne baba.
2008. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha a barátnőd ennyire butus, hogy azt sem tudja, hogy egy nagy dózisú hormont kap egyszerre, ami menstruációt idéz elő nála, (tehát csak EGYSZER kapja, nem állandóan, így nem valószínű, hogy szőrös lesz az arca) akkor meg is érdemli, hogy nem veszi be... Nem írom, hogy az óvszer egyszerűbb, mert lehet csak baleset történt, ezt nem tudom, de ha nem akar babát, akkor vegye be! És minél hamarabb!!! (amúgy meg menjen el nőgyógyászhoz, és írasson ki fogamzásgátlót! a korszerű tabiknak már alig vannak mellékhatásaik, és nagyon megbízhatóak! pl Yasminelle)
2008. nov. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Úgy tudom védekeztek cak elszakadt de főként az érdekelte mit tegyen mert hogy bepánikolt.Én mondtam neki a 72 órás tabit de nem nagyon akart belemenni de végül sikerült meggyőni nektek ksözönhetően is

köszi a nevében is

2008. nov. 20. 18:40
 10/11 anonim ***** válasza:

hát sziasztok...

Segítségül: Én is paráztam tőle, nemrégen volt vele dolgom.

/sajnos...gumi mellett mindig legyen 72órásod!(tanács)/

Mellékhatások:

1. benne a tájékoztatóban.

2. menstruációd késése

3. hasi görcsök

4. nálam volt: a bevételt követő 2 óráig rosszullét. (szédülés,hányinger,nagyon rossz közérzet, és úgy éreztem magam mint akinek feküdnie kell, mert összeesik.)


Fontos!!:Utána menj el nőgyógyászhoz, hogy vizsgáljon meg!

2009. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!