Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben véd a tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben véd a tabletta, vagy használjunk óvszert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Múlt héten csütörtökön kellett volna elkezdenem a placebo-hetet.

Kedden viszont elfelejtettem bevenni az aznapi tablettát, ezért - a betegtájékoztató utasítását követve - onnantól kezdtem el a placebo-hetet, és azt csak 4 napig szedtem. (mert sokkal jobb nekem az a kezdőnap)


"Abba is hagyhatja az aktív, rózsaszín tabletták szedését, és közvetlenül áttérhet a 7 fehér placebo tablettára (a placebo tabletták bevétele előtt jegyezze fel, hogy melyik napon felejtette el a tablettát). Ha Ön a korábbi fix kezdőnapon akarja a következő csomag szedését elkezdeni, 7 napnál rövidebb ideig alkalmazza a placebo tablettát."


A vérzésem is megjött, tehát elvileg minden oké.


Ez idő alatt nem voltunk együtt a párommal.


Szükséges ilyenkor óvszert használni, vagy ismét teljesen védett vagyok?


2019. dec. 9. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Védett vagy, nem kell óvszert használni, viszont javaslom, hogy állíts ébresztőt minden napra, hátha berögzül egy idő után, hogy mikor kell bevenni. Nekem az elején segített.
2019. dec. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!


Van ébresztőm, csak most valahogy elterelődött a figyelmem és kimaradt.


Most már szundit is tettem bele, hogy ne legyen több ilyen :)

2019. dec. 9. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen védett vagy, de ne sűrűn "játszd" el hogy kihagysz tablettákat, mert csökkenti a hatásfokát és megboríthatja a ciklusod.
2019. dec. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Persze, vigyázok nagyon.


Most nagyon stresszes időszakban vagyok, meg voltam győződve hogy bevettem, de kiderült hogy mégsem.


Most még jobban odafigyelek.

2019. dec. 9. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!