Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Bent maradt a gumi de utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Win Dízel kérdése:

Bent maradt a gumi de utána mentem el, lehet e terhes?

Figyelt kérdés
Tegnap este lefeküdtünk és mikor kihuztam mert éreztem hogy el fogok menni észre vettem,hogy nincs rajtam a gumi és az ágyra élveztem. Fixen tudom hogy nem benne mentem el. Lehet e terhes? Attól félek hogy az előváladék ki tud e folyni. Meg nem 100%os az hogy akkor esett le a gumi amikor kihuztam...talán 1-2percel előtte, mert az előtt néztem és akkor még rajtam volt...szóval nem tudom mi tévő legyek..

#terhesség #előváladék #bent maradt gumi
2019. dec. 2. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Van rá esély
2019. dec. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is veregesd meg a vállad hogy a "csúcstámadás" előtt mindig ellenőrzöd rendben van-e még a gumi, nem szakadt-e el, csúszott-e le. Ezt így is kell csinálni.

Elvileg lehet terhes, de minimális az esélye úgyhogy nyugi.

2019. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindig ellenőrzöm, 2 és fél éve élünk szexuális kapcsolatot és most fordult elő először ilyen.
2019. dec. 2. 16:11
 4/4 anonim ***** válasza:
78%
Van rá esély, hogy megcimkézted a petefészkét. Az előváladék is bruttósít.
2019. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!