Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo miatt nőhetett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo miatt nőhetett a mellem?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1 hónapban észrevettem,hogy kicsit kicsik rám a jelenlegi melltartóim.

Azt tudni kell,hogy nyáron munka miatt kissé rendszertelenül sikerült szednem a gyógyszert.

Kimaradtak szemek,hamarabb kezdtem a szünetet,stb. Tudom,hogy nem szabadott volna vele “jatszani”.Mostmár nagyon odafigyelek rá. Esetleg nőhetett azért mert bezavarta a hormonjaimat?Terhes nem vagyok, legalábbis nagyon remélem mert 2 tesztet is csináltam és mindkettő negatív.


2019. nov. 4. 19:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen
2019. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanezt érzem. Az egyik nap hasmenesem volt ami miatt kétszer potoltam a tablettat, de a 3bol kettő felszívódhatott, mert azóta kb. leszakadnak a melleim szedulok és hányingerem van. A hónapban 2 aktus történt, és mindkettőnél rendesen szedtem a tablettát, szóval elvileg terhes nem vagyok, plusz 2 hét után nem is lennének ilyen erős tuneteim. Lehet attól, a rendszertelen szedestol, de csak szimplán, a hormon tartalomtol is szerintem.
2019. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!