Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót visszaváltják?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót visszaváltják?

Figyelt kérdés
Ma vettem meg az első dobozzal, elolvastam a betegtájékoztatót, és arra jutottam hogy nem fogom kockáztatni az egészségemet.. mindenhonnan csak negatívat hallottam eddig. Hülyeség volt egyből megvenni. A kérdésem az lenne, hogy akkor így visszaváltható pénzzel együtt ha hozzá sem nyúltam?

2019. okt. 27. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem. Semmilyen gyógyszert nem vesznek vissza. De nem értem miért nem előbb jutott eszedbe, mikor manapság az összes dolog fent van neten, meg a betegtájékoztatók is.
2019. okt. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Rossz hírem van: nem váltanak vissza semmilyen gyógyszert, így fogamzásgátlót sem, max. ingyen elhelyezik neked a gyógyszertári hulladékban.

Minden készítménynek lehetnek mellékhatásai - így a fogamzásgátlóknak is - de pont ezért kell előtte vizsgálat, hogy kiszűrjék a kockázatok nagy részét.

2019. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Azt is olvastad, hogy kb. 60 éve szedik százmilliók, és nem hallok róla, hogy azóta valamelyik betegség elterjedt volna, sőt, egyre hosszabb a várható élettartam.
2019. okt. 28. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
89%

Nem szabályos tanács, viszont ha van olyan barátnőd, akiről tudod, hogy szedi, és esetleg ugyanezt a típust szedi, akkor neki oda tudod adni, ha kéri.

(De egyébként ilyet, mivel receptre kapható gyógyszerről van szó, szigorúan tilos csinálni, nyilvános helyen ne is próbálkozz vele.)


Legközelebb használd ki, hogy ma már az interneten minden gyógyszer betegtájékoztatója fenn van. Ha nem vagy benne biztos, hogy beszednél valamit, annak ellenére, hogy felírták neked, nézz utána.

2019. okt. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!