Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Helyes óvszer méret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyes óvszer méret?

Figyelt kérdés

Elmúlt este úgy alakult ,hogy egy haveri iszogatás közben találkoztam egy ált iskolás hölgy ismerősömmel. Beszélgettunk és úgy alakult, hogy nála kötöttünk ki. Mivel nem terveztem estére hasonlót csak a pénztárcámban találhat 1 db durex feel thin volt nálam(csak durexet vettem mindig), ami felhelyezés közben elszakadt. Gondoltam tárcában biztos töntkre ment, ami reális mert már tobb hónapja ott pihent. "Szerencsére" természetesen nála volt óvszer, masculan, na de az már végképp borzasztóan nehezen szinte sehogy sem ment fel. Használni meg szinte nem is lehetett... szóval végül inkább vicces lett mint jó..

Már korábban feltűnt hogy a durex nagyon szoros, és az elvileg legörgeted és kész nálam eddig se ment konkrétan szét szoktam feszíteni és úgy felhúzni (légmentességre is ügyelve). Ezek után ma rákerestem erre a méretes dologra. A durex elv 56 mm a masculan csak 52. Ezután találtam a my size comdom oldalt, ahol egy tesztlapot kinyomtattam, kivágtam, hát konkrétan a 47-69 es átmérő skálán a 69 es felett volt egy fél cm-rel.. megnéztem mobilon az elforgatós ábrán ott is teljesen elveszett a slála. Kerületet megmérve 14.4 cm. Több különböző oldalon láttam ilyen táblázatot ott 13-15 cm között 60-69 mm kozottit ajánlják. De hát akkor egy 15+ már bőven 69 mm feletti lenne elv.. ami nincs is.. vagy úgy gondolták úgy is nyullik?

Mondjuk ha megnézem a papírral hogy mekkora az 53-as óvszerhez tartozó méret hát.. nem csoda hogy nem akart rá menni..

Mondjuk sose tartottam magam nagynak ott, de igazából, mivel 201 cm vagyok az arányok miatt, annyira nem fura.

Kérdés akkor milyet vegyek? Ez a 69-es méret jó lehet? Vagy más esetleg?

Ui.: mobilon szr írni :D



2019. okt. 27. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15+ a 69 a legnagyobb amit láttam
2019. okt. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A masculan nekem is nehezebben megy fel. 2 ujjal fogom a végét, és jobb kéz 2 vel görgetem, de az a durva hogy a bal kezem kisujjara is szükség van, három irányból már megy, jó lenne nagyobb.
2019. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!