Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Meddig fáj a spirál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fáj a spirál?

Figyelt kérdés
Ma kaptam spirált (18 éves vagyok, ez direkt szülés elötti nőknek készült) és rettenetesen fáj a hasam. Tudom hogy ez normális, csak a kérdés hogy meddig tart és hogy valamilyen méh lazító gyakorlat van e vagy bármi ami segít. (Cataflamot és két nospát már vettem be, de szinte semmit nem segített) és kb a köldököm aljától a combom belsejéig terjedően görcsös izomlázam van.

2019. okt. 24. 18:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Várj pár napot utána elvileg enyhül, ha nem és a görcs csak rosszabb lesz, erősödik akkor vissza a nőgyógyászhoz és vetesd ki (nem mindenki tudja befogadni, v. nem megfelelően lett felhelyezve).
2019. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem miért döntöttél a spirál mellett? Nőgyógyász ajánlotta, vagy anyuka?

Engem nem győzött meg igazán, mert nem jókat olvastam róla.

2019. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem szülés után volt spirálom, sosem szoktam meg, mindig is éreztem,hogy ott van.Gyakran fájt a hasam, és bár furcsa, de amikor bicikliztem és egy akár kisebb bukkanóba belementem, rendesen éreztem,hogy ott van,mozdul és fáj.

Rendszeresen jártam ellenőrzésre, a helyén volt. 3 év után már az orvosom se javasolta,hogy benn maradjon, levette.


A feltevés után természetes,hogy fájdalmas, de ha nem enyhül, ahogy írják is, menj vissza, nehogy komolyabb gyulladást okozzon. Sok nőnek okoz problémát.

2019. okt. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért ezt választottam, mert 3 tablettát próbáltam ki, mindegyiktől fájt a hasam, és hüvelygyűrűt is próbáltam de az sem jött be
2019. okt. 24. 21:16
 5/5 anonim válasza:
Milyen "markaju" spirálod van? Én is most szeretnék hormonmentest
2020. szept. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!