Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki volt külföldön huzamosabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt külföldön huzamosabb ideig, az hogy oldotta meg a fogamzásgátló gyógyszer beszerzését?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
sok országban (a normálisabb nyugatiakra gondolok) megy az recept nélkül is, csak tudd a hatóanyagát, mert valószínű más néven lesz forgalomban
2010. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fekete piac.
2010. júl. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
21%
Biztosan külfüldönis tudsz feliratni gyógyszert és ha azt nem kapni amit te szedsz akkor még jól is jársz mert kb midnenhol máshol jobbak az orvosok mint magyarországon:S
2010. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Otthon anyukám felíratta az orvossal és kiküldte nekem =D
2010. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én felírattam egy egész évre(kértem a dokit írja fel, mert megyek külföldre) és mindegyik receptet külön patikában váltottam ki(azt mondta a doki így csináljam, mert így kapok csak mindre támogatást).Nagy bőröndbe bele raktam és így nem nézték, felmehet a repülőgépre, de kézipoggyászba ne legyen, csak a legszükségesebb gyógyszer, az is megkezdve.
2010. júl. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

69%-os: Igen, mert a jó magyar orvosok kimennek külföldre. Nem véletlen ám, hogy egy rakat külföldi ide jár orvosira. A magyar oktatás igenis színvonalas, az egészségüggyel van probléma. (Persze vannak szar orvosok is, ezt nem tagadom)


Kérdező: Kint is fel lehet íratni. Csak ahogy már írták, nézd meg a gyógyszered, hogy mi a hatóanyaga (és milyen mennyiségben persze), mert lehet külföldön nem ugyanaz a neve. (Magyarországon is vannak ugyanolyan hatóanyagú tabletták, csak más cég gyártja őket...)


Vagy kérdezd meg az orvosodat, hogy esetleg lehetne-e, hogy több havit ír fel. (Bár nem tudom milyen hosszú időre mész.)


És persze az is megoldás, amit már írtak. Felíratod mással, és kiküldeted:D

2010. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom... egyiptomban lakom es mar csak 2havi novynettem van.remelem elotte lesz lehetosegem hazautazni :-/ (a posta itt 100szazalekban megbizhatatlan)
2010. júl. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

kérdeztem a nőgyógyászt, poénosan azt mondta h az a legjobb ha nem viszem a párom:) de esze ágában sem volt többet felírni hanem drága magánorvost ajánlott.majd megkérem nővéremet, az a legjobb, mert az én anyám az nem anya...

azért köszi:)

2010. júl. 16. 18:32
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
de egyébként miért jár neked még külföldön is a kefélésen az eszed ??????????
2010. júl. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
miért vannak kötekedő emberek mindig? ha érdemben nincs válaszod akkor ne írj! miért ne járna? és ha jól látom több embernek is jár, mert természetes dolog, hogy egy értelmes ember ilyenre is gondol.
2010. júl. 16. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!