Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok ti szeretitek a pasikon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szeretitek a pasikon a gumit, ha igen milyet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 17:58
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Akkor viseld egészséggel :D .. Bár egy kicsit furcsa :D
2010. júl. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

sztem meg borzalmas gumiban, de olyan elvetemültről is hallottam már, aki a barátját csak gumiban volt hajlandó lexopni :))


na én dobtam volna ki a kis ribit a hajánál fogva asszem, egy ilyen húzás után ...

2010. júl. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
akkor viseld bár lehet csak azért szereted mert anélkül mégkevesebb ideig birnád:)
2010. júl. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Gumival szexelni olyan, mint zokniban fürdeni... :)
2010. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

gumi nélkül tényleg ezerszer jobb, de van aki nem hajlandó gyógyszert szedni, mert fél tőle (a 21. században ilyen lányok még léteznek sajnos)

meg én hallottam olyat, aki a barátját csak gumiban volt hajlandó szájjal leápolni, ami elég kiábrándító

2010. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

jóhogy félnek a tablettától, olvassál már utána ember hogy miket okozhat...

am a kérdéshez visszatérve, nekem biztonságosabb ha a pasn van óvszer, persze csakis a vékony

2010. júl. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen, főként amikor goodyear van rajta! de sajnos csak a nyakára passzol:S
2010. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

neked biztonságosabb de azért ne legyél ennyire önző, kérdezd meg erről a kedves srácot is !

de sztem neked is élvezetesebb gumi nélkül, na mindegy

2010. júl. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én utálom a gumit, pedig lány vagyok. Nem félek a gyógyszertől. Ezerszer jobb gumi nélkül.
2010. júl. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs olyan lány, aki szeretné:D:D:D vagy az még nem próbálta gumi nélkül:D azért ezerszer jobb úgy csinálni, hogy teljesen érzed a párod, úgy sem az igazi sztem h "ultra vékony" a gumi :D

A tabletta pedig a legmegbízhatóbb és kényelmesebb módszer

2010. júl. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!