Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mivel védekezzünk, ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel védekezzünk, ha nem tudok túl gyakran nőgyógyászhoz járni?

Figyelt kérdés
Olyan kellene, amit nem orvos ír fel, mert külföldre költözöm, és nem akarok ott egyből nőgyógyászhoz rohangálni. (Vagy amit esetleg előre egy évre még itthon kiválthatok.) A gumit nem szeretjük. Hüvelytabletta vagy valami bőr alá ültetős nem tudom mi kellene. Adjatok lszi tippeket!
2008. nov. 17. 07:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a bőraláültetés cuccok, Magyarországon még nem engedélyezettek, viszont külföldön kérhetnéd. Ha van már gyereked, választhatod a spirált is, az több éven át véd, miután feltették. Vagy ott van a hüvelytabletta/kúp, recept nélkül kapható a gyógyszertárban.
2008. nov. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
dokit kérd meg, h írjon fel több 3 havi adagot, de hüvelykúp-tabletta az MO-n vény nélkül kapható, valszeg külföldön is.
2008. nov. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gondolom a pesszárium és a spirál ma már elég elavult dolog...

mi lenne ha elmondanád ezt a helyzetet a dokidnak és kérnéd, hogy két adagot irjon fel, vagy legalábbis két vényt adjon kivételesen, hogy ne legyen gond míg vissza jössz, de tanácsot is lehet tőle kérni, hogy ha huzamosabban kint maradsz milyen dolgot javasolna.

2008. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Na szóval.

1: Külföldön élek és itt sokkal sokkal barátibb egy nőgyógyászati rendelő/nőgyógyász, mint otthon. Fejlettebb, szebb, barátságosabb, segítőkész stb stb stb. (én otthon azt hittem micsoda jó nőgyógyászom van, már félnék hozzá járni.

2: a bőr alá ültetős dolog minimum 3 hónapos tesztidő után "oltható" be (és az elején rendszeres ellenőrzést igényel)

Sztem ha már szedsz tabit, tényleg egy nagyobb adag felírása lenne a legcélszerűbb, mert itt kint baromi drága a gyógyszer.

(Németországról beszélek, de ismerőseim élnek Angliában, Spanyolországban, Olaszországban,Csehországban és ugyanez a helyzet)

2008. nov. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!