Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Óvszer nélküli szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszer nélküli szex?

Figyelt kérdés
Szexeltem a barátommal óvszer nélkül, és igazából most kezdek kicsit parázni azon, hogy mi lesz, ha terhes leszek, vagy nem tudom, de ilyen komoly bajok lesznek, és ettől tartok....Olyan félórát szexeltem a barátommal, és egyáltalán nem jött ki a sperma. Akkor így valószínűleg nem fogok terhebe esni? Hamarosan jönnie kell a mensinek, úgyhogy ha megjött, akkor minden rendben van.

2019. okt. 13. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Gyakorlati esélye van, mivel az előváladék is tartalmazhat spermiumokat.
2019. okt. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4%
Remélem komoly a kérdés, és remélem bejátszik egy baba + vírus kombó!
2019. okt. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi e bírtuk ki annak idején. Javaslom, menj el nőgyógyászhoz és írass fel pesszáriumot. Mi megszakítással csináltuk, de ma már inkább pesszáriumoznék. Lehet, hogy a belémélvezést így sem engedném meg. Az fontos, hogy második menet ne nagyon legyen a megszakításos után vagy ha igen, akkor előtte szívd ki az esetleg bent maradt spermát vagy menjen el pisilni a srác.
2019. okt. 13. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt te csak hiszed hogy nem jött ki sperma, ott úszkáltak a kis egysejtűek az előváladékban csak nem láttad (gondolom nincs mikroszkóp szemed). Hazardíroztál, ha szerencséd van megúsztad. Használj legközelebb óvszert.
2019. okt. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

pici az esély, de persze pár százalék esély van.

Nem éri hosszútávon így rizikózni

2019. okt. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt felelőtlenül szexelsz, tanulni kéne egy kis biológiàt. IGEN, teherbe eshetsz, mert az elővàladékban is lehetnek spermiumok, azt a fiúd nem tudja befolyásolni. Ha óvszer helyett megszakítàssal csinàlnàtok, hasznàlj pharmatexet. Az, ha màst nem is, de az elővàladékban levő spermàkat ki tudja nyírni.
2019. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy akik ennyire felelőtlenek, minek szexelnek?

Minden esetben használjatok óvszert! Ha nem tetszik, akkor ott fogamzásgátló tabletta.

2019. okt. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!