Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha 4 honapja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha 4 honapja szedem a tabit, meg soha nem ment el bennem (esetleg elovaladek) ( a tobbi lent)?

Figyelt kérdés
4 hónapja szedem a Novynette nevu tablettát.3ik hó után viszont csak rovid ideig volt meg a menzeszem(mármint 2 napig nagyon megvolt,a tobbin meg csak kevés),most szedtem ki a 4 havi adagot,es félek h terhes lehetek.Szerintetek a citrom es az idegesség késlelteti,mer sok citromot ettem,es nagyon ideges is vagyok.
2010. júl. 16. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A citrom nem, az idegesség igen, a szex igen, meg eleve fiatal vagy, néha egy-egy napot csúszik a menzesz. Gyakorlatilag esélytelen, hogy terhes legyél.
2010. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a 99% elég nagy az 1 mellé..
2010. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
24%
www.chula.pl/terhesseg-lehetosegek
2010. júl. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg 99%-k,hogy nem vagy terhes,ha rendesen bevettél minden szemet,nem hánytál,nem ovlt hasmenésed és nem szedtél mellé más gyógyszert,ami befolyásolhatta a hatását.

Az előző mensid szerintem normális tabletta mellett.Ne várj,olyan vérzuhatagot,mint rendes mensinél.Ha megnyugtat csinálj egy tesztet!

A mostani mensid még nem jött meg? Most vagy a 7 napos szünetben? Ha a 7 nap alatt nem jönne meg,akkor szerintem keresd fel a dokid mindenképp.Ne izgulj!

Ha a tablettát szeded,akkor elmehet benned a barátod.Ezt azért találták ki,hogy kényelmesebb legyen a szex.

2010. júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aham,tesztet tuti veszek csak félek az eredménytol! Meg nekem ugy volt h a 3. hónapban hánytam , (kb 4 óra a tabletta bevétele utan) és a 3.havi adagom után nem volt meg annyira mint a 1 és a 2. hónap után,szoval azt furcsaltam,de a 4.havit kiszedtem rendesen ... szóval .. meg így h még nem ment el bennem ...
2010. júl. 17. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!