Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha a hét napos szünet helyett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a hét napos szünet helyett 9 napot tartok, abból származhat valami baj?

Figyelt kérdés
Decemberben lesz egy éve, hogy szedem, és most el akarom tolni a menstruációmat 2 nappal, ezért akarok 9 nap szünetet tartani. Lehet belőle baj?
2008. nov. 16. 20:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt inkább a dokiddal beszéld meg,Ő jobban tudja hogyan lehet úgy eltolni,hogy még biztonságosan hasson a tabi.
2008. nov. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én gyógyszeremmel speciel nem lehet ezt megcsinálni, legalábbis a tabletta-mentes időszakot csak csökkenteni lehet, meghosszabbítani nem. Szerintem ez olyan, mintha elfelejtenél bevenni kettőt. Ha ez a két nap ennyire fontos, inkább egy orvost kérdezz meg róla! Üdv!
2008. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen lehet, mert ha hét napnál többet hagysz ki ,az olyan mintha elfelejtetted volna bevenni a tablettát, tehát oda a védelem.

az eltolást úgy szokták csinálni, hogy hét napnál kevesebb szünetet hagynak, így nincs oda a védelem, és akkor jön meg, amikor te szeretnéd.

2008. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok, elírtam bocsi, igen lehet helyett nem lehet megy oda az elejére
2008. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem túl jo otlet, én nem tenném. Nem tuodm, milyen fajtát szedsz, de a legtobbnél úgy lehet eltolni, hogy nem tartasz szunetet az utolso tabletta után, hanem folytatod a kovetkezo levéllel annyi napig, amíg szeretnéd eltolni, majd tartasz 7nap szunetet és kozben meg kéne jonnie. Aztán kezdesz egy újabb levelet. Ez a modszer az egyfázisu készítményekre érvényes, pl. Yasminelle. Max. 2-3ciklusban egymás után lehet csúsztatni.

A tobbfázisuakat (2féle hormont tartalmaznak) másképp kell, nem tudom pontosan, hogy. Esetleg csorogj rá az orvosodra, de ne tarts 9 napos szunetet!

2008. nov. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én személy szerint meg ezt az utolsó választ nem tartom túl ésszerű megoldásnak! Köszönöm a válaszaitokat!
2008. nov. 19. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
utolso válaszado vagyok: lehet, hogy nem tartod ésszerunek, de hidd el, így van. Gyogyszerész vagyok. Esetleg kérdezd meg az orvosodat, a konkrét fog.gátloddal hogyan ajánlja eltolni a mensit.
2008. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!