Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kiszakadt a gumi mit tegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszakadt a gumi mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek és a 7 napos szünetben vagyok 5 napig menstruáltam..

tegnap este (vasárnap) szex közbe kiszakadt a gumi és teljesen belém ment bevettem egy fogamzásgátlót már hétfő este szednem kell újra

Krémszínű folyás jön

Előtte szedtem a fogamzásgátlót csak 5 nap szünettel

Terhes lehetek? Mit csináljak hogy ne legyek az? Nem tudok szedni eset utáni gyógyszert

Nem vagyok most kíváncsi a hülyeségekre



2019. szept. 2. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem fog történni, mivel ha normálisan szedted (nem maradt ki, nem ment a hasad, nem szedtél antibiotikumot, stb) akkora 7napba is ugyan úgy véd.

25/L

2019. szept. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szünet alatt történt a "baleset" és előtte rendben szedted a készítményt akkor nincs gond.

Óvszerrel történő aktus során a "csúcstámadás" előtt mindig ki kell venni egy pillanatra és megnézni rendben van-e a gumi, megvan-e még a végén a kis spermazsák.

2019. szept. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ
2019. szept. 2. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
nyugi, a fogamzásgátló nem úgy működik, hogy kihagysz pár napot és akkor már nem vagy véve. Hónapok kellenek, hogy kiürüljön a szervezetből a hatása, nem vagy terhes
2019. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló szedése mellett nem kell máshogy védekezni, a 7 napos szünetben sem. Emiatt nem kellett volna előbb bevenned, mert csak feleslegesen megzavarod vele a szervezetedet.
2019. szept. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!