Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert telt el ennyi nap?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert telt el ennyi nap?

Figyelt kérdés
20 eves leszek, ovszerrel vedekezunk mindig es soha nem jon meg 28-30 napra pontosan, ahogy annak lenni kene. Most 42. napon jott meg, volt hogy 66 nap volt vagyis egy honap kimaradt. Anya azt mondta neki addig nem volt rendszeres amig nem szult. Aggodom kene ?

2019. szept. 2. 11:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha mindig használtátok az óvszert, nem szakadt ki és nem került ejakulátum a hüvelybe akkor nincs miért aggódnod. Illetve kicsit igen - de az nem a terhesség. Keresd fel a nőgyógyászod és konzultálj vele!

Van olyan akinek fél évig nem "jött meg", nem volt állapotos, most három gyerekes boldog családanya (valamennyi gyerkőcöt tervezték).

2019. szept. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Ha felnézel az égre, azt látod, hogy kék. Ha a fűre tekintesz, azt látod, hogy zöld. Ha a vízesést nézed, akkor észreveszed, hogy a víz lefelé esik, nem pedig felfelé. Ha repülőre ülsz, akkor az szükségképpen a levegőben közlekedik, nem pedig a vízen. Na, pontosan ennyire egyszerű a válasz a kérdésedre is. Nem kell mást tenned, csak tárd ki a szíved, és lásd meg a valóságot. Remélem segítettem. Hello!
2019. szept. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Liz* ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj van, de én a helyedben biztosan felkeresnék egy nőgyógyászt, amúgyis évente kellene járni. Hidd el, ő pontosan tudni fogja, hogy mi a helyzet és akkor nem kell rajta itt agyalni, hogyan miért lehet.:)
2019. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha szedsz más gyógyszert az is bezavarhat.Ha terhes nem lehetsz akkor szerintem ne agyalj rajta sokat, nekem mindig is rendszertelen volt, de egyébként semmi bajom nincs. Ha mégis aggódsz akkor meg keresd fel az orvosod.
2019. szept. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!