Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Havi szinten mennyibe kerül a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havi szinten mennyibe kerül a fogamzásgátló? Beszáll a költségekbe a párod?

Figyelt kérdés
Hogyan oldjátok ezt meg? Anyagi helyzettől függetlenül mi a tendencia a 20-30-asok körében?

2019. szept. 1. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kőbe vésett szokásjog alapján a fogamzásgátlót a lány veszi, az óvszert a fiú. Ettől még bármi elképzelhető ha a felek anyagi helyzete nagyon eltér.
2019. szept. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Altalaban egyutt szoktuk venni, és en fizetem :)
2019. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én háromhavi csomagban veszem, ez 8200/csomag. Nem tudok viszonyítani, hogy a többi milyen árban van, ez egy alacsony hormontartalmú tabletta. Nem egy horribilis összeg és korlátlan szex:))
2019. szept. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Csomagban 6300/3db áron, én szoktam megvenni. De ettől függetlenül ő is költ óvszerre (hogy legyen tartalékba), illetve közös nasit inkább ő vesz, meg ha eszünk valahol van hogy ő fizet, van hogy felesbe megy. Egyetemisták vagyunk, rendszeres kereset nélkül én nem akarom, hogy mindent ő fizessen. Bár így is kicsit ő többet költ nálam. Szerintem igenis függ az anyagi helyzettől, attól hogy valakinek van-e már rendszeres nagyobb bevétele.
2019. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Én úgy szoktam, hogy az asszonynak én veszem, a k**va az meg magának. A k**va belekalkulálja az árba.

Viszont nyitottunk neki egy megtakarítast az asszonnyal. Együtt gyűjtjük a borítékba és úgy vesszük meg a családi pakkot a gyógyszertárba.

2019. szept. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!