Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Valóban a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban a fogamzásgátló okozhatta?

Figyelt kérdés

Páromat mikor megismertem minden rendben volt, majd a rendszeres közösülés hatására elkezdtem fogamzásgátlót szedni azonban körülbelül egy olyan fél év elteltével egyáltalán nem vágytam semmiféle nemi együttlétre. Megtettem mert szerettem de sokszor feszengtem és nem élveztem. Egy idő után kerestük a minél izgatóbb helyzeteket, hogy hátha ez lehet a gond. Már majdnem rá ment a kapcsolatunk is mikor már a hármas gondolatáig is eljutottunk. Mivel rengeteg mellékhatást tapasztaltam és a 3. típusú gyógyszertől is görcsöltem feladtam és megbeszéltem párommal, hogy inkább gumi de nem szeretném tovább szedni. Ő örült is neki, hogy nem szedem tovább és nem lesz rám rossz hatással. ezek után úgy egy hónapig még mindig rossz volt de szépen lassan kezdett visszatérni a vágy hogy a párommal lehessek az ágyban. Azóta minden rendben és fergeteges a szeretkezés.

Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek is a fogamzásgátló okozta ezt a libidó csökkenést vagy csak véletlen egybeesés?


2019. aug. 23. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Szerintünk kérdezd meg az orvosodat!
2019. aug. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Egyértelmű, ez az egyik leggyakoribb tunete
2019. aug. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagy valószínűséggel igen.


Ugyanezt tapasztaltam. Érdekes, hogy amióta nem szedem és gumizunk, megint élvezetes a szex, és újra van, hogy én kezdeményezem.

2019. aug. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen .nálam libidó csökkenés nem volt viszont szédülés fejfájás hányinger meg minden egyéb finomság volt tőle .nem is szedek azóta ilyeneket .4 félét próbáltam ,mindegyik egy rémálom volt egy idő után .
2019. aug. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
79%

Ez nem hangzik túl jól.

2 hónapja szedek fogamzásgátlót, mert a páromnak óvszerrel egyáltalán nem megy :( Komolyan mondom, annyira irigylem azokat, akiknél rendesen működik.

2019. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!