Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vége az első lap gyógyszernek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vége az első lap gyógyszernek, mikor fog megjönni?

Figyelt kérdés

21 napja kezdtem szedni Volinát, mensi első napján. Ma szedtem be az első lap utolsó szemét. Mikorra várható, hogy megjön a mensi?

Köszi a válaszokat előre is!


2010. júl. 11. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
pár nap múlva valószínűleg. nekem pl 3-4. nap között éjszaka szokott. 18l
2010. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én már hallottam olyat akinek a 7 napos szünet után jött meg , amikor a következő levelet el kezdte szedni, olyat is, hogy az 5 nap jött meg a 7 napos szünetben és szintén a második levélbe átnyúlt a menszi, de egy idő után beáll a 7 napos szünetre, hogy melyik nap ...majd meglátod, ez egyénfüggő szerintem ! ha véletlen neked is tovább tart, hogy már a következő levelet kell szedni, akkor kezd el a szünet után rendesen szedni !!!


23/L

2010. júl. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. júl. 11. 22:12
 4/5 anonim válasza:
nekem beállt a 4. napra, mindig akkor jön meg. (én is volinát szedek.)
2010. júl. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Renáta1991 ***** válasza:

A tájékoztatóban levan írva,hogy a 21 szem tabletta után,2-3 napra rá,megjön a menstruáció! bár ez emberfüggő,nem mindenkinek azonos időpontban fog megjönni!

nem akarlak megijeszteni,de ha még most szeded először,a tájékoztatóban benne van,hogy az első 1-2 hónapban elis maradhat a menstruáció,vagy csak nagyon kevés,pecsételő vérzés fog jelentkezni!

2010. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!