Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélyem hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélyem hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
2 hete együtt voltunk a párommal, védekeztünk gumióvszerrel. Most meg nem akar jönni meg. vajon terhes lehetek? nagyon félek...
2010. júl. 11. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül kell terhesnek lenni ahhoz hogy ne jöjjön meg... lehet valami betegség pl.: nátha vagy felfáztál

lehet hogy a stressztől, de az is lehet hogy csak úgy

2010. júl. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Csináld úgy, h akarjon megjönni.
2010. júl. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
esély az minden védekezési módszer mellett van.vegyél egy tesztet a biztonság kedvéért és ne stresszelj mert amiatt is késhet.
2010. júl. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
akkor is van, ha nem lyukadt ki?
2010. júl. 11. 18:44
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nem lyukadt ki,nem csúszott le és kivülre sem került rá sperma mondjuk a kezetekről,akkor nincs esély a terhességre.Azért nem 100%-os ez a védekezési forma,mert mindig történhetnek balesetek pl. azok,amiket említettem.De,ha semmi ilyen nem volt,akkor nem kerülhetett sperma a hüvelyedbe,vagyis nincs baba.

Ne stresszelj,mert attól simán késhet!Mivel eltelt két hét már érdemes tesztet csinálni,csakis a megnyugtatásod miatt!

2010. júl. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt. Ha védekeztetek akkor minden ok. Nyugodj meg és megjön. Lehet hogy késni fog. Nekem is késett mikor először voltam fiúval, meg még utána is jódarabig össze-vissza jött meg. Nincs ok az aggodalomra. Ha nem bízol a válaszokban akkor a gyógyszertárakban kapható gyors terhességi teszt. Veszel, és megmutatja mivan. Nekem még nem volt dolgom ilyennel, nem tom mennyibe kerül de elvileg megbízható.
2010. júl. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Renáta1991 ***** válasza:
Ha óvszerrel védekeztetek,és az óvszer nem szakadt ki,szinte lehetetlen hogy terhes legyél ! Az idegesség is közre játszat,hogy nagyon várod,és nem jön...hiddel,én is jártam már így,megjött,csak minél jobban idegeskedtem,annál később jött meg! Ha nem volt kiszakadva,meg semmi,szerintem ne izgulj,csak késik!
2010. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
meg fogsz jönni csak túl sokat idegeskedsz és emiatt húzodik el....
2010. júl. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!