Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mikor a barátommal csak csókolózok (együtt vagyunk 2 napja) de máris olyan nedves leszek h érzem szabályosan. Pedig csak csók volt az utcán ruhába. Semmi szoba. Semmi előjáték. Mi lesz vele ha szexelünk? Csurogni fogok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
és az baj?
2008. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj, nem fogsz "csurogni". Bár az csak jó, ha mégis:D Gondolom nem voltál még senkivel, ha ezen ennyire csodálkozol... Én is így voltam, meglepődtem, hogy mitől vagyok ilyen nedves, vagyis hát tudtam, persze... Na de akkor is, fura ez így először... Jó lesz, ha hozzászoksz és inkább örülj neki:D
2008. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a barátodnak, hogy dobjon be kettő darab huszast Szent Antalnak (mindkettőtök nevében).

Ugyanis, ha ilyen könnyen nedvesedsz, akkor esélyesek vagytok egy olyan jó szexre, amilyet el se tudsz most képzelni :-)

Persze azért ne ugorj bele csak úgy - szépen fokozatosan: és nagyszerű lesz majd!

2008. nov. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!