Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy szeretkezés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy szeretkezés közben pisilős ingerem támad? Hallottam már ilyenről, de ez már így van egy ideje. Hogy tudnék rajta változtatni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez annak a jele, hogy hüvelyi orgazmusod lesz.

Nyugi nem fogsz pisilni csak spriccelős orgazmusod lesz :).

Ha nagyon zavar aktus elött menj el wc-re.

2008. nov. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nehogy abbahagyd!Ha kicsit gyakorolsz még,akkor olyat fogsz évezni,hogy úgy kell majd lefogni:)
2008. nov. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is mindig pisilnem kell, de hogyan lehetne innen továbblépni az orgazmusig sosem jutok el.
2008. nov. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat. főként olyanok válaszát várom akik tapasztaltak már ilyesmit. mit lehetne tenni?
2008. nov. 14. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
gyakorlás gyakorlás..és ne rettegj tőle,hogy be fogsz pisilni,merzt akkor sosem fogsz elélvezni! én sokáig féltem ettől,ezért nem tudtam tovább lépni,majd egyszercska már anynir aélveztem hogy gondolkodni sem volt időm,mi van ha bepisilek!:-D persze nem pisilsz be,csak elélvezel:D
2008. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!