Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Én sem tudom, hogy miért, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én sem tudom, hogy miért, de szeretem nézni, ahogy az állatok párosodnak, normális ez?

Figyelt kérdés

Énsem tudom hogy miért de szeretem nézni ahogy az állatok párosodnak, de viszon az ien ember+állatos animalsexet nagyon undorítónak tarotm!

Mennyire normális ez, vagy egyáltalán nem az?(lány vagyok amúgy)


2008. nov. 13. 21:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%

Én még ilyenről nem nagyon hallottam,de nem hinném,hogy "beteges" lenne.Szerintem aminek bármi köze van a szexualitáshoz,arra egy olyan fantáziával megáldott lény,mint az ember,óhatatlanul is kíváncsi lesz...még ha nem is mindíg tetszik neki az,amit lát.


Az "ember+állatos animalsex",na az már beteges!

2008. nov. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Hát figyelj atttól függ hogy mennyire izgulsz fel tölük. vagy mennyire izgat fel téged ez a dolog. de ha csak jó nézni és ennyi akkor sztem nem túlzottan baj. de ha télleg nem tartod normálisnak az állat sexet akkor sztem csak érdekes számodra a téma:) remélem tudtam segiteni
2008. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az emberek javaresze kivancsisagbol nezi oket,aki maskepp nezi az mar betegseg.
2008. nov. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Az allat+embert is megnezik,soknak izgato is csak nem merik bevallani
2008. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Velem is pont ez van:),én is szeretem nézni,ahogy párosodnak az állatok,de utálom az animalsexet:P,szerintem nem beteges...Néha felizgulok erre,és aztán lehet,hogy masztizok,de "úgy" állattal sosem próbálnám ki:)

Barbi

2008. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nekem tetszik, hogyha állatokat látok párosodni, és ez is felizgat hogyha "ember+állat" szexet látok. Magában undorítónak tartom, még azt az embert is aki bevállalja hogy állattal csinálja. Én nem vállalnám be soha, csak tetszik amit látok és felizgat.
2008. nov. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
uhh...hát nem hinném ha beteges sztem pusztán csak a kiváncsiságod hajt!!! De az aki már erre fel is izgul,s utána masztizik,az elég furcsa számomra!!
2008. nov. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem az!

El ne hidd, de azért ne ess kétségbe!

Senki nem tökéletes!

2008. nov. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
teljesen normális. sőt! nagy jövőt jósolok neked kutyatenyésztőként.
2008. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Igazából, lehet tényleg ez az ő hivatása, én biztos nem élvezném a tenyésztői munkát! Legalább van akire számíthatunk etéren!


Én azért nem írtam ezt, mert biztos vagyok benne, hogy az ilyen ember úgy is megtalálja az ilyen munkát!

Még, ha hobbi szinten is!


Csak kivűlről rossz lehet nézni, ahogy élvezi ahogy szaporodnak, vagy legalább is bizar! Nem az én társaságom!


Egyébként akkor sem normális!

2008. nov. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!