Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy amikor a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor a barátnőmmel együtt maszturbáltunk akkor ő elélvezett és akkor akkorát sikított hogy szétszakadt a dobhártyám majd később én is elélveztem és én nem is éreztem szinte és nem is sikítottam?

Figyelt kérdés
én csaj vagyok a barátnőmmel csak kipróbáltuk hogy milyen ha együtt csináljuk természetesen nem egymásnak csináltuk hanem magunknak és nem is nyúltunk egymáshoz
2008. nov. 13. 12:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért, miért?? Milyen egyszerű is lenne a világ, ha mindenkinek egyforma lenne az orgazmusa....
2008. nov. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nekem nagyon baj hogy úgy élvezek el hogy semmit sem érzek.
2008. nov. 13. 12:21
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Ha semmit sem érzel, akkor honnan veszed, hogy elélveztél ?
2008. nov. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha pasi csinálja neked, biztos jobb lesz!
2008. nov. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
onnan hogy "spriccelős" orgazmusom volt
2008. nov. 13. 12:28
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
tyűű az komoly!Szerrintem próbáljátok meg egymásnak is.....tutti jó lesz.Vagy egy pasival
2008. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Húha...ha valaki hozzáértő nyúl hozzád, ájulás-szerű orgazmusaid lesznek ;) Szóval hajrá!
2008. nov. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%

Édesek lehettetek úgy együtt:D

Ne izgulj,nem mindegyik orgazmus egyforma.

Fogsz te még olyat is élvezni,hogy úgy kell majd lefogni:)

Ha már most spriccelős orgazmusod van...

Amúgy hány évesek vagytok?

2008. nov. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%

Az orgazmus legfőbb része az agyban dől el, az érzelmek a beleélés és a tudat. Barátnődnek ez jobban megy és valószínű jobban izgatja a szitu.

Ennek ellenére nem hiszem, hogy egy G-foltos orgazmust semmilyennek éreznél mert az fizikai képtelenség. Ebből pedig következik, hogy kamuzol itt össze-vissza.

2008. nov. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen nekem is furcsa Spriccelös orgazmusnál semmit sem érezni...
2008. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!