Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van barátnőm, de másik lányra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátnőm, de másik lányra vágyom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sajnos egy ideje így van, nem akarok szakítani vele mert szeretem, de olyan jó lenne mással kipróbálni egy- két dolgot :D Tudom gáz meg minden, de lehet azért van, mert nem éltem ki magam? Ő volt nekem az első. 23/f
2019. jún. 22. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Mondom én, ilyenek ezek a szűz fiúk...
2019. jún. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnéd, nem érdekelne senki más.
2019. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha másra vágysz akkor mégsem szereted igazán.. szakíts vele mielőtt megcsalnád.
2019. jún. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Mióta vagytok együtt? Nem lenne benne egy hármasban vagy akár másik párral? Kitudja... Lehet rábólintana mert kiprobálná a dolgot és akkor megoldódna a problémád
2019. jún. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%

Ja 3asba...

Fiatal huszonévesek, ember! Az már übernagy gáz, ha ebben a korban ilyenekhez kell folyamodni, mert kihűlt a szexuális életük! Ezek még szinte most léptek ki a tinikorból!

Ez a mai világ, komolyan...

2019. jún. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon meg fogod bánni, ha most szakítasz. Legyél őszinte a csajjal, és próbálj ki vele minél több mindent, ami neki is jó!
2019. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Sejtettem, hogy ezeket kapom de 6-os nak lesz igaza :)

2019. jún. 22. 19:51
 8/13 anonim válasza:
0%
Szerintem csald meg nyugodtan, ebben a korban még több vasat kell tartani a tűzbe. :) Ha te nem teszed meg, majd megteszi a párod valaki mással. Ez a való világ. :)
2019. jún. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem, ne csald meg. Tudod, miért? Mert onnantól kezdve sose fogsz bízni te se benne, ugyanis az ember csak addig tud kifelé jóhiszemű lenni, amíg befelé is az. Amint vaj van a fejeden, ez munkálni fog benned, gyanakvóbb leszel ("ha én is, akkor ő is megteheti"), és a lány ezt érezni fogja, látszólag ok nélkül el fog hidegülni a kapcsolat. Semmi nem fontosabb egy kapcsolatban, mint az őszinteség!


Figyu, tudom, miről beszélek. Ugyanannyi voltam, mint te, amikor egy ugyanilyen lánnyal kerültem össze. Fülig szerelmes volt belém, de én fanyalogtam. Kicsit nem pont az ideálom volt külsőre, de semmi vészes, jól nézett ki. Viszont megrettentem az elköteleződéstől, meg attól, hogy akkor már lehet, hogy vele kell leélnem az életem, meg látnom kell a családját, és megelőző jelleggel szakítottam. MILLIÓSZOROSAN megbántam. El se tudod képzelni, mennyire. Rengeteget sírtam utána. A mai napig minden egyes nap eszembe jut, mert egyszerűen soha, senki nem volt velem olyan kedves és nem figyelt rám annyira, mint ő. Emberileg tökéletes volt, a legjobb természetű lány a világon, és én egy ilyen hülyeség miatt hagytam elmenni...


A másik: most azt hiszed, hogy ha szakítasz vele, akkor találsz jobbat. Nem találsz. Lehet, hogy igen, lehet, hogy nem, de az tuti, hogy nem úgy lesz, ahogy hiszed, hogy majd hipphopp lecseréled egy jobbra. Nem így működik. Most van valaki, aki elfogad és szeret, ha ezt eldobod, akkor megint kikerülsz a piacra és szédeleghetsz a többi párkereső között. Lehet, hogy évek fognak eltelni, mire megtetszel valakinek. Ezt szokták ilyenkor benézni a fiúk, azt hiszik, hogy azért, mert valaki igent mondott rájuk, már tudnak csajozni és megkaphatják a legjobb csajokat. Egyrészt nem az a legjobb csaj, aki annak látszik, másrészt nem így működik. Nálam is az történt, hogy egy ideig kavartam ide-oda, aztán most nincs senkim, visszasírom a lányt, ő meg boldog kapcsolatban él. Adj neki időt, legalább pár hónapot, és csak akkor vess véget neki, ha tényleg nem működik köztetek, de ne így, hogy "jó, jó ez, de lehetne jobb is"!

2019. jún. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nyugodtan írj privátot, ha gondolod, és dumálok veled erről egy kicsit szívesen. De hidd el, tudom, milyen helyzetben vagy, és nem akarom, hogy elkövesd az én hibámat. Megbánnád, nagyon. Hangolódj rá arra a lányra és csináljatok minél több közös programot, beszélj meg vele mindent, amit tudsz és legyél vele minél őszintébb!
2019. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!