Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Már két éve együtt vagyok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már két éve együtt vagyok a barátnömmel és szeretném tudni, hogy vegyem rá vagy vezessem rá, hogy szeretnék legalább egyszer a szájába élvezni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát... talán beszélni kéne erről Vele

Mit gondol.. ki akarná-e próbálni... miért undorodik/tart ettől.. a helyzettől függ

Van aki undorodik, van aki szereti... mindenki más

Türelmesen és megértően próbáld ezt kezelni, örülni fog neki ha nem erőlteted, hanem csak beszélgettek először erről... kedvesen, nyugodtan :)

minden jót

2008. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%

Igen!! Először beszéljetek róla, úgy, ahogy az előttem lévő írta. De ha nem akarja, fogadd el, Ő is ember és érzései is vannak.

Nekem pl volt barátom, mikor csináltam Neki, egyszer nem szólt, dikekt, zsepibe kiköptem, de azt hittem elhányom magam. Bocsi :P Olyan rosszul lettem tőle... és mondom miért kellett ez?? ( pedig megbeszéltük, h Én nem szeretném ha a számba élvezne, mert undorodok tőle, ugyanugy, ahogy az anális szextől ) és azt mondta, hogy olyan jó volt neki, nem akarta megszakítani azzal, h kiveszi. Csak magára gondolt, mondanom sem kell, h egy örökre megutáltam a szájba élvezést. Persze ez még változhat...

2008. nov. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg szépen, mondd el mennyire szeretnéd. Utána mérlegeli a dolgot, és lehet, hogy a kedvedért ráveszi magát, még ha nem is rajong érte. Persze azt is meg kell értened, ha határozottan nemet mond, az még nem azt jelenti, hogy nem szeret!
2008. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem is beszélges vele erről mond el hogy milyen érzés az ha a szájába élvezel, ecseteld hogy mennyire élveznéd bár nehéz szavakba önteni, de próbáld meg engem nem kért meg a barátom de a barátnőimtől hallotam hogy "olyan bunkó azt akarja hogy a számba menjen el fúj" és gondoltam kibróbálom. Hát mondanom sem kell hogy mennyire élvezte, És tudjátok lányok a mi puncink sem mindig "málna" ízű. Én azt mondom egyszer kipróbálható vagy bejön vagy nem, a legroszabb esetbe elhánya magát de szerintem ezen egy normális pasi nem sértődik meg :)Ha csa nem az arcába hány:) Neke van olyan ha rossz íze van kiszaladok a fürdőbe utána csak röhögünk rajta:)

Sok szerencsét!

2008. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!