Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mivel izgathatom a páromat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel izgathatom a páromat ha a pettinget szeretném, és miért van az h néha a párom nem "engedi" hogy kielégítsem és inkább velem foglakozik vagyis engem "izgat"? Lehet hogy nem kívánja tőlem? Bár akkor nekem se csinálná nem? (Egy lány)

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ebből, h nem engedi h neki csináld ( persze csak ha nem állandó jelleggel teszi ezt ) az jön le, h imád Téged ^^ kiakar elégíteni, azt akarja h jól érezd magad

Nekem a barátom mostanság kattant be, h én túl sokat foglalkozom vele, most legyen az, h ő foglalkozik nagyon sokat Velem, mert megérdemlem.. nem mondom/mondja h eddig nem kaptam semmit, de a fejébe vette h én ennél többet érdemlek:D én ennek csak örülök ^^ szerintem ez csak a szeretet jele :) én annak vettem:P először nekem is fura volt persze... de rájöttem h ennek csak örülni lehet:D

2008. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Erre a problémára van egy nagyon egyszerű megoldás: 69.

Ebben a pozícióban mindketten adtok is meg kaptok is.

Vagy egyszerűen csak kezdd el te is kielégíteni, miután ő végzett.

Egyébként meg az a legegyszerűbb, ha erről kikéritek egymás véleményét. Ne szégyelljetek róla beszélgetni, mivel igen fontos dolog a szex egy párkapcsolatban!

2008. nov. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Lehet h a srác tart attol h nem tudna ugy kielégiteni v h annyira izgul h nem müködne ugy a szeszám, ami csupán csak azért van mert ideges"jó értelemben"!Próbáld meg elöbb el lazítani csokolgasd a nyakát a hasát, simogasd finoman karmolászhatod a hátát lazitsd el...ha ez se megy probáld vele megbeszélni...
2008. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem,nem rendszeres!!!... hát akkor köszi a véleményt..rem nem velem van a baj..:D (:(figyelmes barátod van)

Kösz mindneki véleményét..megfogadom ;)

de ha esetleg van valami még pls osszátok meg velem:D

2008. nov. 12. 16:54




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!