Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 21éves lány vagyok és nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21éves lány vagyok és nagyon félek. Van egy barátom fél éve akit nagyon szeretek, előtte is csak fiúbarátaim voltak és mindegyikért odavoltam. A mostani kapcsolatom elején viszont nem volt olyan jó a szex, (? ) (folyt)

Figyelt kérdés
és egy nap, egy fél másodpercre eszembejutott milyen lehet egy lánnyal? Azóta nem térek efelett napirendre, és nem szeretnék leszbikus lenni,amúgy is hipochander vagyok és mindent simán bebeszélek magamnak. lekiismeret furadlásom van, mert a barátom a legnagyszerűbb ember és nagyon helyes és édes és minden .de félek, mi van ha valami hajlamom van, már mindent elképzeltem, most már egész életmben ez lesz? Kezdek depressziós lenni. A régi életemet szeretném, boldog és kiegyensúlyozott lenni, nem agyalni hülyeségeken, kihez forduljak, aki segíthetne?
2008. nov. 12. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki "hipochander" annak ritkán van kiegyensúlyozott élete, hiszen minden szart bebeszél magának. Azaz régen se lehettél normális, amúgy meg nyugodj meg, az vagy, ami lenni akarsz, és ez most nem valami liberális individualista szöveg, hanem tényleg: hidd el, hogy szereted a testét, mond el neki, hogy szar a szex, és minden jó lesz.
2008. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Srapnel ***** válasza:
100%
Az, hogy egy fél másodpercre eszedbe jutott, hogy milyen lehet egy lánnyal, még egyáltalán nem kóros. Miért ne tehetnéd föl a kérdést magadban? Szerintem sokan eltűnődtek már ezen és mégsem homoszexuálisok. Ha nagyon nem tudod megoldani a helyzetet, akkor érdemes felkeresni egy pszichológust.
2008. nov. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel, akárhogy is döntesz. Úgy éld az életed ahogy neked a legjobb!
2008. nov. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm egyenlőre is a válaszotokat,kedvesek vagytok. szerinteted egy pszchológus tud ezen segíteni? nem akarok akárhogy dönteni, utolsó válaszoló,a régi életemet szeretném/akarom újra.
2008. nov. 12. 19:17
 5/6 Srapnel ***** válasza:
100%
Nem a homoszexuális gondolat miatt mondtam a pszichológust, hanem ha a hipochondria elhatalmasodik, vagy egyéb szorongások, akkor érdemes elmenni egyhez.
2008. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16/F bár tudom hogy fiú vagyok,UGYANAZ(persze nem teljesen) a problémám.Ha akarsz róla beszélni akkor írj privátra!!
2009. aug. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!