Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben fáj a szex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az utóbbi időben fáj a szex, mert nem tudok eléggé felizgulni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mégcsak 2 hónapja vagyok együtt a barátommal, eleinte azért fájt a szex, mert vele vesztettem el a szüzességem, meg amúgy is vastag a farka, nekem meg kicsi a hüvelyem... De azért összejött valahogy, mert mindig jól felizgultam. Mostanában viszont nem tudok felizgulni (de másra sem sűrűn, nemcsak a pasimra nem), és emiatt folyton abba kell hagynunk a szeretkezést mert fáj. Nagyon utálom már magam emiatt :( Pedig szerintem eléggé odateszi magát előjátékban, pl mindig kielégít orálisan, és azt élvezem is, de utána, ha be akarja tenni a farkát, érzem hogy nem vagyok elég tág! Pedig még síkosítót is használunk.

Szerintetek mit tegyek, hogyan izgassam fel magam vagy hogyan tudnám úgy elengedni magam, hogy megfelelően kitáguljak? (Már szegény pasimat sajnálom inkább)


2008. nov. 12. 15:38
 1/1 anonim válasza:
Arra kell figyelned h nem szabad ezen rágodni mert ha erre gondolsz folyamatosan akkor még nehezebb lesz mert bened lesz sex-nél a feszengés h jaj mi van ha most se sikerül...Probáljaok meg közösen egy lazító fürdőt venni egy darabig csak izgasátok egymást és h hol folytatjátok a kádba v az agyba az rajtatok mulik!Ja és az se jó ha sokáig petingeltek sex elött mert ha elérsz egyolyan szintet nem tágulsz!sok szerencsét....
2008. nov. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!