Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Van egy fiú ismerősöm aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú ismerősöm aki azért nem talál lányt magának, mert túl nagy és vastag.kb. olyan méretekkel küszködik, mint egy fél literes colás üveg. Már több éve nem volt senkivel. Hogy lehet ezt "orvosolni"?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs, de alap esetben egy nő hüvelye más, mint szüléskor. A szülésre felkészül a szervezet, és kitágul a méhszáj, de alap esetben nem fog neked 10 cm-et tágulni.
2008. nov. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

A colás üveg nem túlzás...

Ez halál komoly, azért is írtam, mert ez sztem is nagyon gáz...neki meg már frusztrációi vannak, pl amikor strandon voltunk és mindenki azt nézte, biztos kitömte...elhiheted,elég ijesztő volt!

2008. nov. 12. 15:21
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Forduljon orvoshoz. Nem biztos normális ez.

Ha meg ennyire aggódsz érte akkor talán légy önfeláldozó és segítsd ki.

2008. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Srapnel ***** válasza:
100%
Erre a problémára csak a megfelelő partner keresése a megoldás. Sem műtét, sem egyéb praktika nem jó rá. Strandon meg bő rövidnadrágot kell fölvenni, nem passzosat. Szerintem ez még mindig jobb, mint egy agyvérzés, vagy akármi, ami tényleg probléma.
2008. nov. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
37%
Figyi, én ajánlanák neki egy tehervonatot! Az megoldja..
2008. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!