Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van ez én nem értem? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez én nem értem? A párom 30 éves és szinte minden reggel feláll neki, és azt mondja azért mert pisilnie kell! Ez igaz?

Figyelt kérdés
20 éves lány
2008. nov. 12. 11:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Ez természetes dolog.
2008. nov. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, de nem azért, mert pisilnie kell, csak egybeesik általában a kettő :) Mármint reggel általában pisilni is kell, és feláll a fütykös, de a kettőnek semmi köze egymáshoz.
2008. nov. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%

Azért áll fel, mert a telt húgyhólyag nyom néhány ideget és ennek ez a hatása.

Természetes dolog.

2008. nov. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
nem hiszem, h egy 20 éves lány ennyire tudatlan lehet :D
2008. nov. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Pontosabban azért áll fel, mert a telt húgyhólyag miatt a vér nem, vagy nagyon nehezen tud a barlangos testekből kiürülni, teljesen természetes folyamat, így egészséges, pasiknál ez gyári dolog.
2008. nov. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég baj, ha 20 évesen ennyire tudatlan - de még nagyobb baj lenne, ha kérdezni sem merne, és tudatlan is maradt volna.

Úgyhogy szerintem csak kérdezzen nyugodtan. Erre való ez az oldal: egyszerű kérdések és válaszok.

2008. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Biff, ez a kérdés nem semmi, 20 évesen már illik tudni, ha nem is teljes férfiszerv-anatómiát, de legalább azt, hogy a fiúknál reggel, ha teljesen okés minden, akkor kipattan a fütykös. A barátod meg nagyon komolyan vehet, ha nem mond el neked ilyet. Habár az is lehet, hogy azért nem mondja el, mert nem akarja, hogy megboránkozz magadon, hogy mikor elmondja, rájöjj, hogy ilyet se tudsz.
2008. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Persze, attól is felállhat...
2008. nov. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy tök természetes. Az én páromnak is feláll minden reggel. Amúgy meg a férfiak reggelente sokkal jobban kívánják a szexet, valószínű ez is közrejátszik abban, hogy ágaskodik neki.
2008. nov. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat és nem vagyok egyáltalán tudatlan mert egészségügyit végeztem, csak a párom olyan furcsán szokta ezt nekem mondogatni nah de mindegy....

Azt had kérdezzem már meg FIÚK ti mindent tudtok a női nemi szerv működésről???Pl. petefészek, méh, méhszáj stb....sorolhatnám!!!!!!!!!!!!!!

2008. nov. 13. 16:56
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!