Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Gusztustalan a tulsulyos no...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gusztustalan a tulsulyos no szexualisan?

Figyelt kérdés
Elsosorban ferfiak valaszat varom! valamikor csinibaba voltam,de a szules utan elhiztam. Ebbol kifojolag nagyon tartok a szextol.
2008. nov. 12. 09:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

mennyire túlsúlyos? hány centire, hány kiló? nem mind1, h 200 kiló, vagy mondjuk van rajta 5, szerinte fölös kiló...

Egyébként ez a kérdés volt tegnap is.

2008. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én kifejezetten a nagydarab lányokat szeretem.


úgyhogy szerintem egyáltalán nem gusztustalan.

2008. nov. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmön nem 5kg "felesleg" van hanem van 30is, nekem ő a legkívánatosabb nő a világon! Összességében szexi a duciságával együtt!
2008. nov. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Egy túlsúlyos lány is lehet gusztusos.

Sok pasi erre gerjed!

Legyen önbizalmad! ;-)

2008. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vagy idomtalanul elhízott, akkor nincs gond - sőt! Nagyon kívánatos tud lenni egy duci nő! Sok férfi imádja, hogy akárhova nyúl, mindenütt bőven talál megfognivalót...

Amit érdemes megnézni: ne legyen kötényhasad. Tehát ne forduljon át és ne lógjon a föld felé.

De még ezen is lehet segíteni: ha nem mutodatod. Ha lefekszel, vagy olyan pozícióban vagy, hogy nem látható - akkor még ez sem gond.

2008. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem aránytalanul és főleg gusztustalanul elhízott, akkor nem, ellenkező esetben kifejezetten taszító.
2008. nov. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira nem vagy elhízva, akkor egyáltalán nem gond, ha meg nagyon akkor is rengeteg fetisiszta van, szóval könnyen találhatsz magadnak olyat, aki szerint nem gusztustalan.
2008. nov. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 15 kg súlyfeleslegem van, és az se egyenletesen oszlik el rajtam..szóval nem vagyok egy csinibaba. A párom meg még az átlagtól is vékonyabb. De nagyon szeret és kivánatos vagyok a számára.A duci nőket kedveli.És hát szeretkezés igen szenvedélyesre szokott sikerülni. Én máig is csodálkozok, hogy hogy kivánhat ennyire pont engem....
2008. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Pont ez az!

A duci nőkkel lehet igazán szenvedélyesen szeretkezni! Az ember fia nem fél tőle, hogy valami nádszálvékonyságú dolog eltörik... bőven ki van párnázva minden. És milyen kívánatos tud lenni!

Arról nem is beszélve, hogy vidámabbak szoktak lenni a duci lányok.

2008. nov. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem nem ha nőies,ápolt,stb
2009. dec. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!