Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretek néha szexfilmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek néha szexfilmet nézni, és szoktam közben magamhoz nyúlni is. Az érdekes hogy nem a férfi látványa az ami izgat hanem a nőé. Van barátom és vele jó a szex szeretem. Nem vonzodóm a nőkhöz csak a filmekben. Miért?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 00:54
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Mert ott nincs következménye.
2008. nov. 12. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nézd meg, hogy az aktus része izgat vagy a szép nők? Vagy tényleg fantáziálsz-e. Mert barátnőmet is izgatja. de soha nem csinálna ilyesmit undorodik tőle. Csak szimplán szereti(szexi) számára a szép test látványa. és izgató, szerintem nem csak egy férfinak, ha szexet lát.
2008. nov. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes!Ezzel én is így vagyok.Nem vagyok sem lezbikus sem bi.Egyet értek előző hozzászolóval ::)
2008. nov. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy talán azért, mert a nő helyzetébe tudod magad beleélni.
2008. nov. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

De jó, hogy ezt kérdezted...ezzel én is így vagyok!

Már kezdtem megijedni...:D

2008. nov. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ezzel én is így vagyok, bár nem nézek gyakran ilyesmit
2008. nov. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
ez azért van mert ahogy látod a nőt atérzed a helyzetét és felizgulsz tőle, mintha veled is az történne mint a filmben a nővel
2008. nov. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki azt, hogy olyan filmet nézel, amiben csak lányok vannak, fiúk nem. Akkor megtudod, hogy valóban az izgat, hogy átéled a nő helyzetét vagy maga a NŐ izgat fel! Nem mindegy, de azzal sincs semmi baj, ha a nő izgat fel, sok lány van így vele, csak nem vallja be.
2008. nov. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!