Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » 6 éve házasodtunk, barátságnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve házasodtunk, barátságnak indult. Mint ember,a mai napig -viták vannak- de működik; de úgymint férfi-nő párkapcsolat, nem igazán. Mit tegyek? Ennyire rossz vagyok?

Figyelt kérdés
Az elején, nem túlságba, de ment. Mára már ott tartunk, hogy: ha 1 héten 20 normális mondatot váltunk, de azt is kötelezően; magunkról, érzelmekről évek óta nem, ; most is 300 km-re dolgozik,de nem hiányzom, ha szóltam=minek azt; nem érdekli, minek beszélgessünk? Nekem mindent 3-szor kell mondanom, hogy legalább némi figyelmet kapjak, a TV 24 órán át-évek óta! Ha 100-adszor szóltam, a válasza: akkor is a TV az első, ha szépen, ha ordítva mondom = mindegy. Amint belép a házba, bekapcsolja- és mindennap elalvásig ez megy. Jelenleg 8 hónapja nem volt szex, semmi, hozzám se ért.Egyszerűen nem értem miért ilyen velem, más nők után meg csorog a nyála. CKM, FHM.... a szálláson, azt mondja nem az övé, DE- azt is mondta, hogy TERMÉSZETES, hogy "azokat" a címlapnőket pártolja, nem engem. Ez fáj, ennyire rossz lennék? Mit tegyek? Segítsetek!!!!!, mert nincs akivel ezt megbeszéljem, képtelen vagyok ezt megemészteni.
2008. nov. 11. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nagyon gyorsan válj el. Nem vagyok benne biztos, de szerintem ez a házasság nagy tévedés volt, barátoknak kellett volna maradnotok.
2008. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

Miért vagy mellette?

Én is azt mondom, hogy válj el, keress egy férfit, aki téged szeret, ugy, ahogy megerdemled.

Tudom, megszokas, kenyelem, kozos dolgok (?), de légy eros!

2008. nov. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
62%
Szia! A válás nem biztos, hogy jó megoldás. én nem válás párti vagyok, már csak a sok herce-hurca miatt is. Szerintem sokkal békésebb megoldás, ha keresel valakit, akivel megbeszélhesd a dolgokat, amik bántanak, és esetleg más téren is jobban összejöhet a dolog, mint a férjeddel. Neki (a férjednek) nem biztos, hogy tudnia kell róla... Másrészt meg szerintem nem is nagyon érdekelné, sőt az is lehet,hogy neki is van valakije. A pasik nem bírják ennyi ideig. Amúgy ne aggódj, nem vagy egyedül ezzel a bajjal, hidd el, sok nő csinálja ugyanezt... Üdv: D.P.
2008. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
26%

Alaposan gondold át, hogy neked megéri-e vele maradnod. Én úgy állnék a dologhoz, hogy bátos leszek és inkább új- de normális- életet kezdek, mintsem hogy ezentúl egész életemben boldogtalanságban éljek.

Mert szerintem ez a helyzet változni nem fog- nem valószínű, hogy annyira nagy fordulatot venne a férjed gondolkodása, hogy Téged csodáljon a címlaplányok helyett. És megsúgom, egy igazi férfi egy lapra nem tenne a cicis lányokkal :)

Láthattad, süket fülekre talál a mondanivalód. Ha őt hidegen hagyja a házasságotok, akkor neked sem kell több időt rá pazarolnod. Találni fogsz egy normális pasit, aki valóban becsül.

Egyébként szerintem nem éppen normális, hogy egy egészséges férfinek 8 hónapig nincs szüksége a szexre. Talán egy másik nő van a dologban? Ezen is gondolkodj el. Akkor meg aztán tényleg semmi értelme már ennek a házasságnak.

Merj lépni a boldogságod érdekében!

Sok sikert hozzá! :)

2008. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Számomra az nem világos, hogy ilyen kapcsolatban egyáltalán hogyan lehet élni. Nem vagy rossz, hanem a férjed egyszerűen nem szeret, szerintem nem érdemes azon vesződni, hogy ezt visszafordítsd. Lépj, légy határozott, válj el, és keress valaki olyat, aki megbecsül és szeretni fog.
2008. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Kedves 4.válaszoló.evvel azt akarod mondani,hogy még a kérdező a hibás?Na nehogymár.
2008. nov. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

CKM FHM es hasonlo tarsaikat rengeteg pasi vesz, de nem kell megvenni, itt van a net is. Hidd el hogy a legtobb pasi csorgatja a nyalat az ilyen ujsagok utan. Ez nem olyan fontos. De hogy nem beszeltek, es a TV-t bekapcsolja, es nem figyel rad... Hat nem tisztel teged. Probal alazni. De ne engedd! Miert lennel ennyire rossz? Hiaba akarod te apolni a kapcsolatot, ha a masik lusta erre, es csak akkor erti, tudja meg hogy ki voltal, amikor te mar mas vizeken evezel?!

Szegyellje magat hogy a TV-t nezi amikor ott vagy, szegyellje magat hogy nem foglalkozik veled.

Pakolj, menj, es ne nezz hatra! Nem erdemel meg o teged!

2008. nov. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

A nők szoktak mindig azzal példálózni,hogy minden sikeres férfi mögött egy nő áll.A te férjed mögött is...


Ha egy férfi sikeres,azt természetesen egy nőnek köszönheti,de ha valami gáz van vele,az tuti az ő hibája...


Nem tudok mást mondani:női logika...


Mondjuk kár is volt ezt megírjam,úgyis le leszek pontozva...

Az emberek nem szeretik,ha a képükbe vágják a puszta valóságot...

2008. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
Elhiszem, hogy próbálkozol, de nem lehet, hogy valami közöd mégiscsak van ahhoz, hogy így viselkedik? Tényleg igaz, hogy minden két emberen múlik, bár a mérték különbözhet. Lehet, hogy volt pát apróság, ami nem tetszett neki, és ezek felgyűltek benne, és ezt váltották ki.
2008. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!