Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy nem érezte a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy nem érezte a pasim mikor elment?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt és fél éve élünk nemi életet,az elején nehéz volt,mert hamar ment el,és hosszú volt az út odáig,hogy kitoljuk nála,ment is,most pedig arra lettünk figyelmesek,hogy behaolás után pár perccel elmegy,de nem is teljesen,hanem csak pár csepp,ö pedig egyáltalán nem érezte.Másodszorra is megpróbáltuk a dolog,akkor már normálisan ment el,aktus végén.Aztán rá egy hétre megint ugyanez a szituáció játszódott le. Most elromlik az amit sok eröfeszitéssel elértünk?Én is hoztam áldozatot,fogamzásgátlót kezdtem el szedni,h tudjunk gyakorolni,és egyszerüen nem értettük ezt a két alkalmat,kérlek segitsetek mert kétségbeestem:(
2008. nov. 11. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Az a pár csepp előváladék.

Semmi gond vele - ha fogamzásgátlót szedsz.

2008. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de éreztük,h spermával volt keverve,ami eddig nem volt,az elöváladék nálunk nem igen szokott sperma illatú lenni
2008. nov. 11. 23:32
 3/8 anonim ***** válasza:

néha, van akinél megesik, hogy lő előtte is párat, hallottam ilyenről, de még soha nem beszéltem olyannal, akivel meg is történt.

Amúgfy meg ha tudja folytatni, akkor mi gond? ne problémázz.

2008. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát pont ez az hogy nem tudja folytatni:(
2008. nov. 11. 23:52
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,hogy minden alkalommal be van rúgva :D
2008. nov. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na jó látom,h nem akartok komoly és használható dolgokat irni:(
2008. nov. 12. 09:30
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az előváladék is taralmaz spermát, épp ezért van, hogy sokan attól esnek teherbe. Elméletileg, ha csak az előváladék jön , attól kellene, hogy tudja folytatni.Fél év még nem is sok idő a próbálkozásra. Sok türelemmel olyan jól meg tudjátok ismerni egymást, hogy egy pár év múlva eszméletlen jó lesz a szex. De ha úgy gondoljátok keressen fel a párod egy urológust, ebben nincs semmi szégyelni való. Nálunk is volt gond a páromnál, de elvégeztek rajta egy pici rutin műtétet, még be se kellett feküdnie. Aztán elkezdtük felfedezni egymást...és mára nincsenek ilyen gondok, csak ne görcsöljetek és hidd el fél év nem nagy idő.és nem is kell mindig, hogy kifejezetten az legyen, hogy benned megy el. Sőt inkább csak kézzel, orálisan izgassátok egymást. Így még nagyobb örömöket tudtok egymásnak nyújtani, és ha esetleg ő elmegy... akkor így észrevétlenül visszatér a férfiassága, miközben més módon elégítitek ki egymást.Nem tudom mondjuk mennyire működik nálatok az orális szex, de az is nagy segítség lehet. Ha esetleg tudok még valamiben segíteni írj privába! szia!

2008. nov. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik haverom agyanezzel a technikával "dolgozik!";) Csak nála a dolgok kemények maradnak, szóval lehet, hogy még több gyakorlás szükségeltetik, és akkor a barátod is kemény marad majd egész az aktus végéig!

Sok szerencsét!

2008. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!