Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a páromnak ha a számmal szerzek neki örömet és nem szeretném ha a számba élvezne? Kerek perec mondjam megneki hogy "lécci szolj mielött elmész? " Akik már csinálták a szájjal való kielégítést meséljék el, ők hogyan beszélték meg?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
mond meg neki hogy ez nem jó neked igy és hogy szóljon hogy mikor megy el...
2008. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%
hát, magadtól is észre fogod venni, mikor már az utolsó másodpercekben van, és akkor kézzel ugyanúgy folytatod tovább. de egy normális kapcsolatban szólni sem gáz. de szerintem tuti észre fogod venni az utolsó másoperceket.
2008. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Igen, szerintem kerek perec mond meg neki hogy szóljon majd. Nálunk mondjuk nem kellett mondanom semmit mert a párom tapintatos volt és megkérdezte hogy én hogy szeretném. Ha a te barátod nem kérdez meg akkor neked kell tisztázni dolgot. Szerintem nem fog ezen megsértődni, neki attól ugyanolyan jó lesz ha te a végén nem nyeled le.
2008. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.DE arra is válaszoljatok pls hogy ti hogy beszéltétek meg ezt a szájjal való kielégítést a párotokkal.. vagy spontán jött?? hány éves korotokba "csináltátok" elöször meg ijen hasonló dolgokat lécii köszi elöre is;)
2008. nov. 11. 20:59
 5/14 anonim válasza:
86%
mond meg neki....nekem szerencsem van aval hogy a parom figyelmes h en is mit akarok...de mondjuk en neki mindig szolok elore h nehogy beleengedje...
2008. nov. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Én még soha nem beszéltem meg vele.Csak úgy eszembe jutott és megtettem.És sokkal jobban örült neki, mind amikor tudta mi lesz.Csalhatsz is ;) ha érzed hogy most fog jövelni kiveszed a szádból, és a szád melett elengeded a spermát.Észre se fogja venni, csak végig fogd.Vagy mikor úgygondolod hogy a végén vagytok akkor vedd ki a szádból és a kezddel ingereld tovább a péniszét, így tuti nem a szádba megy.De ha szeret úgyis megérti.Bár én leszoktam nyelni, és semmi probléma sincs vele.Ha csak attól félsz hogy öklendeznél vagy rossz az íze arra is van megoldás.Eleinte a farkat a torkomig nyomtam így lefolyt rögtön nem is éreztem az ízét.De már megszoktam és semmi különös nincs benne.Én írtam több tanácsot is.Válaszd ki a neked megfeleleöt.Remélem tudtam segíteni.
2008. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
61%
Egyenesen mondd meg neki: "drágám majd szólj" mindezt jó hangsúlyosan, érteni fogja a dolgot.
2008. nov. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
mi 6éve vagyunk együtt,és egyszerüen nem bírom ha a számba megy.ezt tudja,megbeszéltük már az elején.de mostanában mondta,h hagy menjen az arcomra,számhoz,és már egyre közelebb jutunk.de nem tehetek róla.az állagától felfordul a gyomrom.én 15 voltam először egyébként,azóta is vele vagyok.
2008. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
nálunk még csak egyszer vol ilyen,de előtte a párom kérdezte meg,hogy szeretném e,meghogy ő szeretné ha a számba menne.de nem nyerte el a tetszésem,és nem is erőlteti.
2008. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam és a barátomnak is az volt az első orális sexe:D mi egyszerre csináltuk igy nem éreztem annyira feszélyezetnek magam...engem első perctől nem zavart ha a számba élvez..de egy időután egyszerűen sok lett..én csak annyit csinálok h a végén mikor már nagyon nyög és teljesen megkeményedik a pénisze már csak a számon kivül nyalogatom és főleg kézzel csinálom..igy nem megy a számba ..
2008. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!