Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni a barátommal az anális sexet, vagyis még nem vagyok benne biztos. Hogy kell ehhez egyáltalán nekiállni? Honnan tudom, hogy nincs benn épp "semmi"?

Figyelt kérdés
Eddig mindketten elzárkóztunk előle, de nemrégen sex közben elkezdte az ánuszom környékét nyalogatni , ami nagyon meglepett, kicsit meg is ijedtem..nem tudtam mire véljem...ezért arra gondoltam talán mégis ki szeretné próbálni...szerintetek?
2008. nov. 11. 19:58
 1/4 anonim válasza:
23%

nahát annyi hogy feldugod az ujjad ozt megnézed van-e valami ha igen akko wc és2 óráig "nyomod" aztán mégegyszer megnéz ha nincs semmi akko mehet a "menet" de az első nagyon fog fájni (mint néha a szüzesség elvesztése) ugycsináld hogy feldugod az ujjad ujjazgatod magad(vagy a barátod min1) utána 2 ujj aztán 3 ujj és utána a "szerszám"


nagyon sűrűn necsináld mer akko a visszatartás is gond lesz ugyhogy csak kb havi 1-2szer csináljátok ha tetszik

2008. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom,hogy csak akkor brobáld ki ha a barátodnak

nem nagy a szerszáma.12-15 cm-ig vagy ne tolja be teljesen és akkor még élvezni is fogod./sikosito is ajánlot/

Tapasztalatbol mondom.

2008. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok helyen találsz szabályokat és tanácsokat. A legfontosabbak : óvszer, síkosító, és a hátsó fertály után nincs visszatérés a hüvelybe. Ha teljesen tapasztalatlanok vagytok, akkor a párod először kezdje a középső ujjával simogatni az ánuszt, majd óvatosan hatoljon be. A záróizomot el kell lazítani körkörös és ki-be mozdulatokkal. Az első pár alkalmat használjátok fel az új szituáció és érzés megismerésére. Ha jól esik, akkor a párod egyre mélyebben hatoljon be az ujjával és keressen olyan pontokat melyeknek az izgatása jól esik.

Nem csak a hüvelyi oldalon lehet ilyen pont, próbáljátok ki a záróizmon belül a gerinc oldalán is.

Ha már el tudod lazítani a záróizmod, a párod két ujja könnyen becsúszik, akkor áttérhettek az akcióra. Óvatosság és sok síkosító.

Előtte menj el wc-re. Ezzel elvileg üres lesz a végbél érintett szakasza. Beöntéssel is lehet tisztítani.

2008. nov. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy egyszerűen nem tudom elhinni ,hogy van olyan hogy nincs ben abszolut semmi...így meg nem tudom megengedni a barátomnak h benyuljon...beöntést meg hát mégsem adnék magamnakXD

Eléggé érdekel mi ebben a jó, de nem akarom megkockáztatni, hogy megundorodjon tőlem ...mert valami baki csuszik a számításba:(

de köszönöm az eddigi válaszokat

2008. nov. 12. 16:12




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!