Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Egy fiatal (20 évesek) párnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiatal (20 évesek) párnak kb heti hány sex "normális"?

Figyelt kérdés
Tudom ez kicsit buta kérdés, csak kiváncsi vagyok hogy másoknál ez kb mennyi....
2008. nov. 11. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Véleményem szerint ha lehetőség van rá akkor minden nap legaláb egyszer.Ez füg atol is ,hogy miota ismeritek egymást.Én az első fél évben volt ,hogy napi 3-szor is szeretkeztünk.5-év után heti 2-3 szor.
2008. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát igen 4 éve vagyunk együtt, sajnos suli miatt nem tudunk minden nap együtt lenni/aludni,meg hát szülők..stb, szóval főleg hétvégén..csak a sex miatt nem akarok átugrani délután..:S
2008. nov. 11. 18:56
 3/11 anonim ***** válasza:
mi régebben minden másnap,most 6év után 2-3naponta.
2008. nov. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

mi napi egyszer csinaltuk, legalabb hetente egyszer ketszer haromszor, igy tiz ev utan mar kevesebb, ketnaponta, illetve most babat varok, ezert sokkal ritkabban.

amugy mindenkinek az a normalis, amilyen a libidoja

2008. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Heti??!

Micsoda kérdés...

2008. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:DHát ha egész nap semmi dolgom nem lenne...:Dde egyszerűen nem tudom hogy tudják mások megoldani a napi egyet is..:(
2008. nov. 11. 21:10
 7/11 anonim ***** válasza:
De jó.Én 3 éve vagyok együtt barátommal és kb egy éve már jó ha heti egyszer van.És az sem olyan jó :s De vélemyényem szerint 3 alkalom.
2008. nov. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Mi is pont így vagyunk, még nem élünk együtt, meg ott a suli, de amikor találkozunk, akkor mindig egy nagyot szexelünk. Általában heti 4x. De azért fontos, hogy senki sem menjen rá a mennyiségre, mi figyelünk, hogy minden együttlét kicsit más legyen. Tegnap például mentem a barátomhoz, bementem a szobájába (a kabátom még rajtam volt), ő erre szinte letépte rólam, és félig felöltözve vadul szeretkeztünk. Pont erre voltam én is beállítva, és nagyon jó volt. Aztán este meg jött az ölelkezős, csókolózós szeretkezés, amit teljesen más volt, de abban a pillanatban más nem is esett volna jól.

Petranova

2008. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
2 év 6 hónapja vok a barátnőmmel!A suli miatt heti 4*-er tunk talni!Persze jobb lenne minden nap!Mikor talunk,akor természetesen megtörténik a dolog!Ezen idő alatt lemegy 7-8 menet!Szóval nekem ez az átlag!Lehet más máshogy van vele,de ezt én saját magam így látom!
2008. nov. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ui.:minden találkozáskor 7-8 menet!
2008. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!