Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy napközben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy napközben többször is felizgulok, de ha férfival szexre kerül a sor, akkor meg képtelen vagyok?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg pszichés okok.
2008. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem.

Miféle férfi? Ugyanaz, vagy mindig valami új?

Mert a szavaidból úgy tűnik...

2008. nov. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a páromról van szó.
2008. nov. 11. 18:24
 4/8 anonim ***** válasza:

velem is ez a helyzet, kíváncsi volnék valami értelmes válaszra.

Amúgy szerintem attól lehet h esetleg nem egészen spontánul alakul a szex (mert nem mindig lehet ezért előre megbeszélt időpontokban csináljátok vagy ilyesmi); de az is benne van, hogy fantáziálni néha sokkal jobb, mint a valóság... de énsem tudom ezt pontosan mitől van.

2008. nov. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lehet hogy a párod olysn rettenetesen csúna, hog yelmegy tőle a kedved xD

jó jó bocs :)

2008. nov. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ohh úristen hol voltam én nyelvtanórán?

bocs (előző válaszoló)

2008. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért van, mert napközben mikor a párodra és a szexre gondolsz mindig az az érzés és izgalom jut eszedbe mikor az elején voltatok. Persze mindez nem tudatos, de nyilván a legszebb dolgok jutnak eszedbe. Mikor hazaérsz nem úgy alakulnak az események mint vártad és nem az történik mint annak idején. Szerintem ez lehet az ok. Ja és mondom mégegyszer, ez nem tudatos. Legalábbis én magamon ezt vettem észre.

Ezért a következőt csináltam: Sokaat gondolok a páromra napközben, meg amúgy is, ugye elképzelem mi lesz ha... De nem így alakul a gyakorlatban. Ez volt a gond.

Otthon ha már nem is volt kedvem dorombolni neki, meg szexi dolgokat csinálni, "megerőszakoltam" magamat és én kezdtem el azt amit tőle vártam volna, és egy idő után már magától alakultam a dolgok. Szóval ha úgy érzed nem akarod, nincs kedved, fogj hozzá az elcsábításhoz és megjön a kedved, kb. 10 percen belül...

Remélem igazam lesz és nektek is menni fog!

2008. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg pszichés dolog lehet szerintem, az oka rengeteg sok minden lehet, javaslom szexuálpszichológus segítségét. (ez nem gáz, nem égő meg semmi, viszont nem is hinnéd mennyit segít)
2008. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!