Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Hogy lehet ezt jól megoldani?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt jól megoldani? Hogy lehetek még másnap is "kívánatos" a szúrós helyett? Olyankor tényleg minden nap borotváljam? Hagyjak inkább egy kis rövid szőrt?

Figyelt kérdés

A párommal csak 7végégente találkozunk és imádom amikor péntek este még szőrmentes vagyok odalenn, de másnap már megjelennek azok a kellemetlen szúrós szőrszálak..:S, de ha azt leborotválom másnap, akk tuti a szőrtüszők begyulladása..az mindkettőnknek rossz, ha szúrok.

A bikinivonalamat egyébként epilálom, de beljebb nem tudom:S


2008. nov. 11. 15:31
 1/8 anonim válasza:
87%
gyanta vagy tartós szőrtelenítés...
2008. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
vannak ilyen epillátor gépek, még táskádba is elfér.
2008. nov. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 2-3 havonta borotválom. Egy kis (1 centis) szőr még nem a világ vége.. Az a pasi, aki ezért hagy ott, annyit is ér.. Iszonyat erős lesz a szőröd, ha heti 3x borotválod.
2008. nov. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
3 hónap után 1centi szőr???:D nem vagy 5??
2008. nov. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem vagyok 5. Kb. 2 hónap után nő meg kb. 1 centisre, bár bevallom, vonalzóval még sose mértem..
2008. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor te még jó kevésszer bortoválhattad le, ha 2 hónap alatt csak 1 centit nő. Én kb 2 hetente borotválom és már dzsungel van ott szinte :D
2008. nov. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, h epilálni nem tudom az egészet, mert fáj. A gyantázást meg.. szintén nem hiszem, h az egészet le akarnám szedetni a kozmetikusommal..
2008. nov. 11. 20:13
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Csináld magadnak a gyantázást! Hadd idézzek egy másik, hasonló témájú kérdésre adott válaszomból: :)



Én két éve gyantázom magamnak teljesen kopaszra, havonta egyszer. Nálunk ez vallási előírás :)

Az a tapasztalatom, hogy a visszanövő szőr erőssége egyre csökken, szóval ajánlom a gyantázást.

Kis gyakorlattal meg tudod csinálni magadnak is az egész területet. A fenti részekhez elég ha leülsz terpeszben egy székre. Az alsó részeket pedig guggolva lehet.

És nem olyan vészes a fájdalom, minden alkalom után jobb egy kicsit.

Arra kell figyelni, hogy jó szögben húzd le a papírcsíkot, és kellő lendülettel, mert akkor nem lesz véraláfutásos. De ha esetleg az lesz, ne ess pánikba, kis Neogranormon, és egy nap alatt elmúlik.

A szőr növési irányát térképezd fel, mielőtt nekikezdesz.

A visszanövés üteme gondolom mindenkinél egyéni, de nekem 2 hét teljes simaság után 2 napig van egy kis szúrós stádium, utána pedig hamar megnő akkorára, hogy megint le lehessen szedni.

És én a DMben kapható görgős cukorgyantát használom, amit mikróban melegítek.

Remélem, tudtam segíteni :)

2008. nov. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!