Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » A mindennapos többszöri szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mindennapos többszöri szex egészséges, vagy van valami hátránya?

Figyelt kérdés
2007. febr. 5. 08:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát azt mondják, hogy a heti kettő-három az optimális, és ezek szerint a napi több, már kicsit sok. Azt, hogy miért mondják, nem tudom, de azért egészségetekre! :)
2007. febr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Izlések és pofonok... Szerintem nincs hátránya,ha a párnak így tetszik akkor tesség nyugodtan gyakorolni !
2007. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hátrány? Kimaradsz kicsit a rohanó életből, ami oda künnt vár.:D Előny? Boldogabb leszel! És ha boldog vagy, még szebb vagy! :D
2007. máj. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
En naponta tobbszor elek nemi eletet es meg mindig ugyan ugy izgat es vagyodok ra, mint mikor eloszor volt.A partnerommal meg kozelebb kerultunk egymashoz es sokkal melyebbek az erzesek.
2007. máj. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Max annyi, a hátránya, hogy elveszi az időt mástól, és utána oolyan leszel mint a mosott ****...
2007. jún. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs semmi hátrány!ha nektek jol esik akkor mindent bele!:)
2007. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

huuuhh sztem klassz :p az én párom se kapható már napi2re 3éve vagunk 1ütt. pedig lenne rá iényem :)

21/l

2009. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nos szerintem oltári jó dolog tud lenni a napi többszöri szex :) én ha tehetném a párommal mindennap csinálnám szüval csak hajrá ;)
2010. ápr. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Napi 4x vagyunk egyutt a baratommal es nem egy menetet nyomunk le.... Aki inkabb igenyli a szexet az nalunk en vagyok..

Szeretem a durva dolgokat mikor rendesen megk***l.

2014. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Áh ez!
2016. dec. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!