Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy petting...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy petting utan a baratnomnek faj a hasa?

Figyelt kérdés
Szinte minden alkalommal peting utan , miutan a baratnom tolem elmegy haza mindig faj a hasa.Viszont ha ott vagyok vele egyutt, akkor elmulik a hasfajasa , viszont ha en elmegyek s mar nem leszunk egyutt akkor megint elkezd fajni a hasa.Erthetetlen szamunkra h miert is van ez, s h mit lehetne ellene tenni? ( a baratnom 19 eves , es meg szuz)
2008. nov. 10. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem jut el az orgazmusig, és a felgyűlt alhasi vérbőség miatt fáj.
2008. nov. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, valószínűleg nem jut el az orgazmusig, ahogy az első felhasználó írta.
2008. nov. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Attól nem fáj a hasa!!!Méghogy alhasi vérbőség,..ne hülyéskedjetek márXD
2008. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ahogy a férfiaknál is van h. sokáig izgatják de aztán még sincs meg az orgazmus, akkor fájhat a hasa meg a heréje. szerintem ez lánynál is működhet hasonlóképp.
2008. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
42%
a harmadik hozzászoló vagyok.Férfinél sem hiszem hogy van ilyen...biológusnak tanulok, nincs semmi testi oka h fájjon a heréje..ezt nem hiszem el....
2008. nov. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor biologuskám mond meg hogy mi okozhatjka ha ennyire tudod...amugy nekem is ilyen bajom van és én orgazmus után is érzem...voltam nödokinál azt mondta valamilyen fertözésem van és kaptam rá antibiotikumot az pedig allergiás viszketést okozott szóval...tök jo...:S
2008. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Hát ha fertőzésed van akkor az nyílvon ok....de alapállapotba hát nem tudom elképzelni, hogy egy nőnek fájjon...

Megkérdeztem a fiúcsoportársaimat a fiúknál lehet e ilyen, azt mondták igen , de igazából az ondóvezeték gyulladhat be , szóval nem a here fáj....

, tehát, fertőzés, gyulladás(bár gyulladásba jöhet elvileg ha sokáig nem maszturbál valaki...(fiuknál persze)és után történik a felizgatás nem kielégítés eset...érdekes:D

2008. nov. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet hog csak lelki ok...nőknél ez nem ritka..hiszen azt írja ha ott van vele akkor nem fáj, csak ha elmegy tőle...
2008. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!