Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Honnan lehet tudni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy valakinek sperma allergiája van?

Figyelt kérdés
Gondolom, ha csíp miután elmegy a srác és még? Egy dokinka ezt hogy mondjam meg? Csíp mikor elmegy bennem a párom, hát így elég fura :S.Vannak még más jelei?Ha a hüvelybemenetem két oldala szex után megdagad, az ezzel összefüggésben van?(menstruáció utolsó napján is meg van dagadva és ez szerintem nem jó) :(! K segítsetek, főleg az akinek sperma allergiája van! Előre is köszönöm!
2008. nov. 10. 06:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
amit leírtál, az természetes... onnan lehet tudni, h sperma allergiád van, hogy ha rád élvez allergiás reakcióid lesznek, voltam már spermára allergiás nővel, de neki a hüvelyében már nem volt az anyaggal gond, csak ha a bőrére került.
2008. nov. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem elég érdekes lenne ha a hüvelyében valaki érzékeny lenne a spermára..ilyen nincs...akkor hogy lehetnél terhes?....
2008. nov. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ŰAkkor ez természuetes, ha csíp.Hát neklem mégis csíp, szóval van ilyen
2008. nov. 10. 12:12
 4/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért csíp, ha ez nem allergia?
2008. nov. 10. 12:13
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A spermaallergia legegyszerűbben óvszerhasználattal kerülhető el, de speciális eljárással, illetve gyógyszeres kezeléssel a nő szervezete fokozatosan hozzászoktatható az allergiát kiváltó anyaghoz. A spermaallergia sikertelen teherbeesést is eredményez, de a sperma speciális "megtisztításával" mára már ez sem jelent problémát. A spermiumból eltávolítják az allergiát okozó összetevőt, és mesterséges megtermékenyítéssel vagy lombik metódussal a terhesség problémamentesen létrehozható. Mindenképpen ajánlott már az első tünetek észlelése után orvoshoz fordulni.


de talán elöször dokihoz kellene fordulnod, mert nem biztos, hogy ami nálad jelentkezik, az sperma allergia

2008. nov. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
nekem is ilyen problémám van és nem tudom mitől de emiatt nem nagyon szeretnék orvoshoz menni.
2008. nov. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
erdekes, amikor diagnozist allitanak fel az emberek anelkul, hogy orvoshoz mennenek. Spermara nem hinnem, hogy allergias vagy, valami fertozesed lehet, azert csip, menj orvoshoz.
2008. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, voltál-e dokinál így szűk 2 év után, de a spermaallergia fő tünete a kiütés kb. 20 perccel aktus után. Ilyenkor a spermában levő fehérjére allergiás a hölgyemény, ami "adagonként" és főleg fiatalemberenként változó. Az, hogy szex után pár perccel csíp a sperma, nem allergia. Lehet, hogy csak nem vagy elég nedves, kidörzsölődik a nyálkahártya és ezért csíp a sperma, hisz a kémhatása elég lúgos. A másik magyarázat valamilyen fertőzés vagy nálad, vagy a párodnál.
2010. aug. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már nincs gond, de köszi a választ azért.
2010. aug. 27. 10:56




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!