Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Mi a lenyege az izesitett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a lenyege az izesitett ovszernek? Kinek jo, ha a gumit nyaljak? A nok gumit nyalnak, a ferfiak meg nem elvezik, mert az van rajtuk. Vagy azzal is elvezik? Hogy megy ez?

Figyelt kérdés
2008. nov. 9. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem főleg az örömlányoknak kell ez, nekik azért nem mindegy.
2008. nov. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nem akkor kell kényeztetni a fiút mikor a gumi van rajta mert nem élvezi (persze ha nem alkalmi kapcsiról van szó) Am mind a 2félnek jó az ízesített gumi mert pl.: ha a lányt a fiú kényeztetni akarja a szeretkezés után akkor nem lesz rossz gumi íze hanem amilyen ízesített volt és ez fordítva is igaz! Mert hiába mosod meg még akkor is érzed azt a kellemetlen gumi ízt ha nem ízesített
2008. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Alkalmi kapcsolatban szerintem igenis kötelező gumit húzni a szájjal kényeztetés előtt. És alkalmi kapcsolatai szerintem nem csak az örömlányoknak vannak...

Úgy is el lehet kapni valamit, ha bekapod a fütyköst.

2008. nov. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
me'g jo, h nekem sose volt es nem is lesz alkalmi kapcsolatom :) koszi a valaszokat
2008. nov. 10. 16:30
 5/7 anonim ***** válasza:
nem tudhatod :P
2008. nov. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
54%

Ha egy férfi óvszert használva semmit sem érez, akkor máshol kell keresni a hiba okát. Ez inkább olyan macsó kiszólás, oldja meg a védekezést a nő, egy kemény csávó nem húz gumit. Egyébként ma olyan vékony óvszereket gyártanak, amely szinte észrevehetetlen. Ki lehet próbálni.

Mire jó az ízesített óvszer ? Ha a lány orálisan elégíti ki partnerét egészen a magömlésig, akkor az óvszer megakadályozza, hogy a sperma szájába jusson, és nem kell a kellemetlen gumiízt éreznie. Sok férfi álma a végig francia, de a nők jelentős része idegenkedik attól, hogy a sperma a szájába spricceljen. Íme egy megoldás.

2008. nov. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem lesz genyósgumispunci szag a szobában :D
2009. nov. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!