Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Rá lehet egy pasit szoktatni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rá lehet egy pasit szoktatni arra, hogy egy este alatt többször menjen el?

Figyelt kérdés
Vagy adottság?
2008. nov. 9. 18:37
 1/10 anonim válasza:
100%
szia,igen de sok türelem kell hozzá és sok mullik rajtad is.....sok sikert
2008. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
rá lehet szoktatni? komolyan, mintha egy kutyáról beszélnél.
2008. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
sokat izgatod és 3-4 orgazmust is kitucc "csalni a szerszámból" legalábbis nálam
2008. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
erre rá kell venni őket? :| csak én vagyok olyan szerencsés, hogy volt olyan este amikor ötször ment el a barátom? :D mondjuk az utolsón meg is lepődtem...ültem meztelenül az ölében és simogatott, úgy állt a farka pár perc múlva mint a cövek, pedig semmit nem csináltam, és olyat szeretkeztünk, hogy csakna :D
2008. nov. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Ezt azért nem kéne. Teljesen lemeríted.
2008. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én barátomnak is csak egy megy..:( ahogy elment kifekszik:)és már szunya is...bár sajnos mi elég későn szoktunk együtt lenni..talán ez a baj vagy hát nem is biztos hogy baj..azért egy hosszabb szex után én sem nagyon vágynék még egy órásra...
2008. nov. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyi idős a pasi. Huszonévesen általában több menetre képesek a fiúk. Persze ehhez olyan nőre is szükség van, aki ismét fel tudja kelteni a férfi érdeklődését.
2008. nov. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
47%
Kell a számom?:D
2008. nov. 11. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
rálehet szoktatni! a pasik is kivánják. csak lehet h már szégyeli h még 1x szeretné. éreztesd vele h még akarod öt. kényeztesd. persze jo az is ha ovatosan bánsz vele. még a végén sértésnek veheti. remélem sikerrel jársz
2008. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon változó, például nekem az első együttlét alkalmával vagy egy órán át kellett izgatnom h végre felálljon neki, aztán 2 mp alatt elment pedig még be se hatolt, aztán 20 perc múlva csak simán feküldtünk egymás mellett csókolózva, erre úgy beizult seperc alatt hogy második menetet kért:D ki érti ezt?:D(16/L)
2009. júl. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!