Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Merre jársz hüvelyi orgazmus,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre jársz hüvelyi orgazmus, merre jársz?

Figyelt kérdés

Tudom már számtalanszor volt ez a kérdés, de igazából sehol sem olvastam igazán részletes választ rá, amelyben leírta volna valaki a részletes folyamatot.

A vizelési ingerem megvan szex közben, de ennél tovább nem jutok.


2008. nov. 9. 12:26
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

Petranovának meg örök hála, mert fantasztikusan leírta az egészet, és ezt köszönöm neki. Mindig hasznos, és nagyon jó tanácsokat ír, remélem még sokat olvahatok tőle. Aki meg jól lepontozta, az egy hülye, frigid, féltékeny picsa!

2008. nov. 9. 15:33
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába a tanács, csak te tudhatod mire vágysz, mért nem megy a hüvelyi orgazmus...mindenkinek másképp jó...én akkor nem tudok elmenni ha sokminden jár a fejemben(problémák)és nem tudok a páromra koncentrálni...de van olyan barátnőm akinek egyáltalán nem volt még soha...nem tudom mi lehet a baj....mert egyik másikuk állítja hogy szereti a sexet fel van izgulva szereti a párját az is őt..de mégsem megy..sajnos nehéz másnak tanácsot adni..:( mi is szeretünk együtt fürödni, de szerintem az h kinek melyik pózban megy az nagyon egyedi....próbálkozzatok és ne görcsölj rá, a csiklóorgazmus sem kevesebb:)
2008. nov. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!